Weekend KSU

2020-06-22

KSU’07

Pewne i zdecydowane zwycięstwo w meczu barażowym o II ligę w wykonaniu naszych chłopców. Od pierwszej do ostatniej minuty kontrolowaliśmy przebieg meczu
i nie pozwoliliśy naszemu przeciwnikowi nawet na jedno zagrożenie dla naszej bramki. Początek meczu w naszym wykonaniu niemrawy, widac było u Nas koncentracje, badaliśmy przeciwnika
i wykonywaliśmy ściśle założenia taktyczne. Szybko zorientowaliśmy się, że przeciwnik nie jest bardzo wymagający więc ruszyliśmy do ataku. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem 3:0.
W drugiej części gry na boisku pojawili się chłopcy rezerwowi którzy zaprzentowali się bardzo solidnie, szczególnie zawodnicy z rocznika 2008. Pierwszy krok do awansu wykonany. Rewanż u Nas już w środę.
Wspaniałą ozdobą meczu była bramka Maćka Kondraciuka, który z ponad 20m umieścił piłke w samym okienku bramki rywala.

KSU’09

Zdecydowana wygrana podopiecznych trenera Huberta z STF Champion, chociaż początek niezbyt dobry w naszym wykonaniu .
Po błędzie w obronie bardzo łatwo tracimy bramkę. Jednak wpłyneło to na naszych zawodników mobilizująco i z minuty na minutę coraz lepiej wyglądała
nasza gra dlatego szybko doprowadzilismy do wyrównania i wyszliśmy na prowadzenie. Do przerwy 4:1 dla nas.
Po przerwie gra wyglądała jeszcze lepiej, czego efektem były kolejne bramki.
Skończyło się na 9, chociaż sytuacji nie brakowało. Ozdobą meczu na pewno były trzy bramki z dystansu Kajtka Strzałkowskiego.

KSU’09/10 II

W meczu z KS Wilanów nasi zawodnicy od pierszych minut na boisku grali pewnie oraz poprawnie. Byli zmotywowani i budowali wiele akcji bocznymi strefami boiska. Zdominowliśmy przeciwnika poprzez wieksze posiadanie piłki oraz bardzo dobrą
postawę pomocników i napastników którzy nie bali się pojedynków 1×1 i oddawali bardzo dużo strzałów na bramkę. Wiekszośc zawodników pokazała, że sumienne treningi pozwolą osiągnać wysoką formę. Dzięki swojej postawie
dali do zrozumienia, że pukają do pierwsej drużyny zarówno w roczniku 2009 jak i 2010. Na pochewałę zasługują Tymon Lewandowski oraz Miłosz Oniszczak za determinację i wolę walki od pierwszej do ostatniej minuty.

KSU’11

Zawodnicy z rocznika 2011 zagrali dwumecz z dobrze nam znanym przeciwnikiem KS Raszyn. Były to kolejne spotkania grane formułą 7×7, którą będą rozgwywać swoje mecze od września. Trenerzy zdecydowali się na kilka eksperymantalnych
założeń taktycznych, aby mieć jeszcze więcej wiedzy o swoich zawodnikach. Mimo iż staraliśmy się grać swoje to nie ustrzegliśmy się kilku błędów w obronie, które przecinik wykorzystywał z zimną krwią.
Jedynka schodzi z boiska pokonana, jednak jest to dla nas motywacja do jeszcze cięższej pracy na treningach.
Druga drużyna powoli się zgrywa. Był to dopiero ich drugi mecz rozgrywany po 7. Szybko stracone dwie bramki tylko dodały naszym chłopcom skrzydeł co zaowocowało wyrównaniem i strzeleniem kolejnych bramek, dzięki czemu odnieśliśmy zwycięstwo.

KSU’12

Mecz z naszym rywalem za miedzy rozpoczął się odnaszych huraganowch ataków. W pierwszej kwarcie dosłownie nie schodziliśmy z połowy przeciwnika i tylko bardzo dobra postawa bramkarza rywali spowodowała że do przerwy prowadziliśy tylko 3:0.
Nasze akcję były bardzo płynne i skłądały się z wielu podań. Widać że nasi zawodnicy dorze się ze sobą rozumieją i w drużynie jest odpowiednia atmosfera. Zawodnikiem meczu spokojnie możńa uznać Piotrka Kuśmierowskiego, któy nie dość że strzelił
4 bramki to był kompletnie nie do zatrzymania przez zawodników WAF. Warto zaznaczyć że drugą połowę w obliczu braków kadrowych i kontuzji jednego z naszych zawodników graliśmy bez zmian.

Szczegółowe wyniki:

KS Wilanów – KSU’07/08 I 0:5
Bramki: 2x Kuba Kępczyński, Maciek Kondraciuk, Oskar Górnik, Janek Chaciński

KSU’09 I – STF Champion 9:1
Bramki: 3x Kajtek Strzałkowski, 3x Witek Rafalski, Olek Sochacki, Michał Żero, Igor Ziembicki

KS Wilanów – KSU’09/10 II 0:10
Bramki: 4x Miłosz Oniszczak, 3x Tymon Lewandowski, Marcel Matusiak, Janek Wilk, samobój

KS Raszyn I – KSU’11 I 10:4
Bramki: 3x Michał Petrallis, Szymon Kaniewski

KS Raszyn II – KSU’11 II 2:6
Bramki: 3x Kamil Michalski, Michał Kęsik, Ignacy Szymański, Michał Karasiewicz

WAF – KSU’12 1:5
Bramki: 4x Piotrek Kuśmierowski, Kuba Pietrzyk