Weekend KSU

2020-01-27

Bardzo emocjonujący weekend za nami. Nasi zawodnicy wzięli udział w dwóch turniejach oraz rozegrano 6 meczy kontrolnych w tym 3 mecze derbowe Ursynowa. Łącznie ponad 100 chłopców reprezentowało nasz Klub na warszawskich boiskach.

Rocznik 2012

Intensywny weekend za podopiecznymi trenera Krzysztofa Jodłowskiego. W sobotę rozegrali derbowy dumecz z Orlikiem Ursynów. W obu meczach okazaliśmy się wyraźnie lepsi i odnieśliśmy zasłużone zwycięstwa. Natomiast w niedzielę nasi chłopcy wzięłi udział w turnieju Delta Cup gdzie zajęli niezłe V miejsce.

SZCZEGÓŁY TURNIEJU

Orlik Ursynów I – KSU’12 I 1:11
Bramki: 4x Kuba Pietrzyk, 3x Piotrek Kuśmierowski, 2x Tomek Kolanek, Wojtek Łuczak, Piotrek Smala

Orlik Ursynów II – KSU’12 II 2:5
Bramki: 3x Olek Olszewski, Adam Toporowicz, Kuba Szcześniak

Rocznik 2011

Kolejny mecz kontrolny rozegrany w systemie 6+1 przez zawodników rocznika 2011. Tym razem przeciwnikiem był mocny wysoko notowany zespół Talent Targówek. MImo iz goście wygrali ten mecz to nasi chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony, starali się grać piłką i budować akcje podaniami od wznowienia od bramki. Rokuje to bardzo dobrze na przyszłość. Drużyna robi cały czas postępy i ich gra zaczyna wyglądać efektownie.

Grupa Biała rocznika 2011 grała mecz derbowy z Warszawską Akademią Futbolu. Cały mecz był pod naszą kontrolą. Stwarzaliśmy sobie wiele sytuacji bramkowych i pewnie graliśmy w obronie co pozwoliło na odniesienie pewnego i zasłużonego zwycięstwa z rywalem zza miedzy.

KSU’11 I – Talent Targówek 2:5
Bramki: Michał Drzewucki, Mateusz Bańbuła

KSU’11 Biała – WAF 8:3
Bramki: 3x Janek Józefowicz, 2x Fabian Chajnow, Maciek Wojtachnio, Staś Woźniak, Jurek Małek

Rocznik 2010

Mecz z KS Konstancin okazał się jednostronnym widowiskiem. Nasi chłopcy wyraźnie przeważali i odnieśli wysokie i efektowne zwycięstwo.

KSU’10 – KS Konstancin 19:3
Bramki: 5x Leon Dębski-Kleniewski, 3x Franek Markowski, 3x Igor Wierzbicki, 2x Janek Pachuta, 2x Adam Silniewicz, 2x Andrzej Piechowicz, Kuba Śmiałek-Parczewski

Rocznik 2009

Zawodnicy rocznika 2009 wzięłi udział w turnieju Delta Cup. NIe był to najlepszy występ w ich wykonaniu. Mimo iż zostawili na bosiku dużo serca i zdrowia to ich akcje się nie zazębiały oraz popełniali sporo błędów. Uniemożliwiło to osiągnięcie dobrego wyniku na turnieju. Ostatecznie zakończyliśmy turniej na fazie grupowej.

SZCZEGÓŁY TURNIEJU

Rocznik 2007

Słabszy mecz w wykonianiu chłopców z rocznika 2007. Po sukcesie z poprzedniego tygodnia kiedy wygrali turniej Nadstal Cup w Górze Kalwarii, przyszedł gorszy dzień. Przeciwnik przeważał w przeroju całego spotkania i odniósł zwycięstwo.

dav

FC Lesznowola – KSU’07/08 4:1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *