Weekend KSU

2019-09-30

Rocznik 2007/08

PIerwsza ligowa porażka „jedynki” w tym sezonie ligowym. Lepiej dysponowaną tego dnia drużyną była Olimpia Warszawa. Szansa na kolejne punkty już w sobotę w meczu z UKS Irzyk.

Olimpia – KSU’07/08I 4:2
Bramki: Olek Komarnicki, Leon Owsiewski

Dwójka grała mecz derbowy z Akademią Sportu. Mecz od początku był wyrównany i obie drużyny stwarzały sobie okazje strzelecki. Ostatecznie mecz zakończył się sprawiedliwym remisem.

KSU’07/08II – Akademia Sportu 7:7
Bramki: 3x Wiktor Chmielnicki, Wiktor Kulicki, Szymon Etryk, Wiktor Bessert, Kuba Kiszakiewicz

Rocznik 2009

W ten weekend pierwsza drużyna pauzowała, natomiast zwycięstwo odniosła „dwójka”. Ich przeciwnikiem była drużyna Balkan Team. Warte odnotowania jest 8 bramek nowego zawodnika KSU, Igora Ziembickiego.

KSU’09II – Balkan Team 10:8
Bramki: 8x Igor Ziembicki, Dawid Jastrzębski, Antek Wątroba

Rocznik 2010

Druga z rzędu wygrana „jedynki” i kolejne 3 puynkty skasowane i to w bardzo efektownym stylu. Po w miare wyrównanej pierwszej połowie, w drugiej całkowicie zdominowaliśmy przeciwnika i odnieśliśmy wysokie i efektowne zwycięstwo.

KSU’10I – KS Wilanów 7:1
Bramki: 2x Antek Jastrzębski, 2x Piotrek Gieracha, Szymon Woźniak, Adam Silniewicz, Witek Karpiński

Bardzo dobry mecz w wykonaniu druguego zespołu. MImo iż rywalizowaliśmy z faworyzowaną Deltą, to potrafiliśmy grać piłką, mieliśmy pomysł na konstruowanie akcji i naprawdę zabrakło niewiele do osiągnięcia korzystnego dla nas rezultatu.

KSU’10II – KS Delta Wilanów 6:7
Bramki: 3x Franek Markowski, Kuba Rymer, Leon Dębski-Kleniewski, Patryk Raszyk

Rocznik 2011

Zarówno „jedynka” jak i „dwójka” grały mecz ligowe z MKS Piaseczno. W pierwszym meczu lepsi o dwie bramki okazali się nasi rywale. My graliśmy jednak konsekwentnie i naszym stylu. Zabrakło jednak skuteczności tak kluczowej w kontekście zdobywania bramek i wygrywania meczy.
W drugim meczu, który obfitował w wiele sytuacji bramkowych, walki i nieustępliwości z obu stron pojedynku to my zeszliśmy z boiska jako triumfatorzy!

KSU’11I – MKS PIaseczno I 2:4
Bramki: Antek Szczygieł, Michał Drzewucki

KSU’11II – MKS PIaseczno II 6:5
Bramki: 2x Michał Petrallis, 2x MIchał Kęsik, Paweł Kondraciuk, Maciek Wojtachnio

Rocznik 2012

Minimalna przegrana przegrana naszych najmłodszych ligowców. W przekroju całego spotkania nasza gra mogła się podobać, stwarzaliśmy sytuację, nasze akcje skłądały się z wielu podań. Jednak w piłce nożnej liczy się to co w sieci, tego dnia to przeciwnik był o jedną bramkę skutczniejszy.

Orlik Mokotów – KSU’12
Bramki: Stefan Malec, Piotrek Kuśmierowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *