Weekend KSU

2019-06-10

Rocznik 2011

Bardzo dobry mecz „jedynki” z faworytem i liderem grupy – KS Delta. Nasi chłopcy odnieśli zasłużone zwycięstwo z drużyną dla której była to pierwsza porażka w lidze. Przez większość spotkania kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń na boisku, skutecznie broniąc wypracowanej na początku spotkania przewagi bramkowej. Po raz kolejny drużyna pokazała że ciężka praca na treningach i zaangażowanie przynosi efekty.

KS Delta – KSU’11 I 3:5
Bramki: 2x Piotrek Wiktorzak, Adam Suslik, Szymon Kaniewski, Michał Drzewucki

Druga drużyna, gościła przy ul. Małcużyńskiego 4, UKS Racovia. Nasi chłopcy zdecydowanie przeważali nad przeciwnikiem i w pełni kontrolowali wydarzenia na boisku. 
Duża przewaga dała możliwość trenerowi rotowania pozycjami zawodników aby każdy mógł spróbować gry na wszystkich pozycjach na boisku i zbierać bezcenne doświadczenie.

KSU’11 II – UKS Racovia 10:0
Bramki: 3x Janek Józefowicz, 2x Michał Petrallis, 2x Michał Kęsik, Paweł Kondraciuk, Kacper Dzik, Maciek Wojtachnio

Rocznik 2010

Pierwsza drużyna podejmowała u siebie faworyta grupy i lidera rozgrywek – drużynę KS Grom. Bardzo dobrze weszliśmy w mecz, bez jakiegokolwiek strachu przed faworyzowanym przeciwnikiem. Co raz stwarzaliśmy sobie sytuacje bramkowe. Bardzo dobrze zagraliśmy 2 i 3 kwartę w których wyszliśmy na prowadzenie i nie oddaliśmy go już do końca meczu. Wielkie słowa uznania dla chłopców. Miłym akcentem meczu była obecność byłego trenera drużyny Bartosza Woronowicza, który wspólnie z zawodnikami oglądał mecz i kibicował naszym chłopcom. Pozdrawiamy!!

KSU’10 I – KS Grom 5:3
Bramki: 2x Thomas Kim, 2x Antek Jastrzębski, Kuba Śmiałek-Parczewski

„Dwójka”grała mecz wyjazdowy z KS Wilanów. Mimo bardzo dużego zaangażowania sił i faktu że chłopcy bardzo starali się na boisku, musieliśmy przełknąć gorycz porażki i to przeciwnik cieszył się ze zdobycia 3 pkt.

KS Wilanów – KSU’10 II 13:1
Bramka: Thomas Kim

Rocznik 2009

Pewna wygrana chłopców z rocznika 2009, udokumentowana zdobyciem kilkunastu bramek. Ani przez chwile wynik nie był zagrożony, a przy większej skuteczności mógłby być nawet wyższy. Za tydzień przed zawodnikami bardzo ważny mecz w kontekście awansu do III ligi.

MKS Piaseczno – KSU’09 3:14
Bramki: 5x Kuba Łuba, 3x Julek Ślusarczyk, 2x Witek Rafalski, 2x Michał Żero, 2x Olek Sochacki

Rocznik 2008

Pewna i zasłużona wygrana w meczu derbowym z Akademią Sportu Ursynów. Nasi chłopcy przeważali w każdym aspekcie gry co udokumentowali strzeleniem parunastu bramek.

AS Warszawa – KSU’08    6:13

Rocznik 2007

Udany rewanż podopiecznych trenera Piotra na drużynie Jedności Żabieniec. Mimo szybkiej straty dwóch bramek, nasi zawodnicy pokazali charakter i „wyciągneli” wynik na 4:2. Bardzo duże słowa uznania dla zawodników za wole walki, zaangażowanie i włożenie w mecz 101% sił. Już za tydzień najważniejszy mecz rundy, mecz o awans!!

KSU’07 – Jedność Żabieniec 4:2
Bramki: 2x Olek Rojek, Leon Owsiewski, Olek Komarnicki

Rocznik 2006

Kolejna wyjazdowa wygrana chłopców z rocznika 2006, tym razem rywalem był Jaguar z Michałowic. KLasycznie wypunktowaliśmy rywala skutecznie wykańczając swoje akcje.

Jaguar Michałowice – KSU’06 8:12
Bramki: 4x Oliwer Bogacki, 3x Janek Chrzanowski, 2x Mateusz Urbański, 2x Kuba Kwaśniewski, Staś Ryng

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *