Weekend KSU

2019-04-08

II kolejka rozgrywek ligowych za nami. Wszystkie mecze zostały rozegrane w sobotę, w piękna słoneczną pogodę, co sprawiło że na każdym meczu pojawiło się wielu kibiców.

Rocznik 2011

„Jedynka” podejmowała u siebie Znicz Pruszków. Mimo iż w naszą grę wkradło się dużo nerwowości oraz szarpanej gry, nasi chłopcy potrafili, dzięki bardzo dużemu zaangażowaniu i woli walki w, decydujących momentach pokazać swoja wyższość nad przeciwnikiem. Ostatecznie mecz zakończył się wygrana KSU’11 I.

KSU’11 I – Znicz Pruszków  7:4
Bramki:  2x Michał Drzewucki, 2x Szymon Kaniewski, Antek Szczygieł, Filip Stanek, sam.

„Dwójka” grała mecz wyjazdowy z FC Lesznowola. Przeciwnik zasłużenie wygrał ten mecz jednak z przebiegu gry nasi chłopcy nie zasłużyli na taki wysoki wynik. Pozostaje nam ciężko trenować i zdobyć punkty w następnej kolejce.

FC Lesznowola – KSU’11 II   11:2
Bramki: Michał Kęsik, Wiktor Dankowski

Rocznik 2010

Kolejna wygrana „jedynki”, tym razem ich ofiara padła drużyna Naprzód Brwinów. Mecz do pewnego momentu był wyrównany i obie drużyny miały szansę na 3pkt, jednak to nasi chłopcy okazali się skuteczniejsi w akcjach podbramkowych i to my cieszyliśmy na koniec meczu.

Naprzód Brwinów – KSU’10 I   2:4
Bramki: 3x Antek Jastrzębski, Adam Rosiak

Mecz derbowy z SEMPem rozgrywała „dwójka”. Nasi chłopcy bardzo dzielnie walczyli z rywalem zza miedzy, który to okazał się skuteczniejszy w o dwie akcje i ostatecznie wygrał ten mecz minimalną różnicą w bramkach. Okazja do rewanżu  już niedługo.

KSU’10 II – SEMP Warszawa  5:7
Bramki: 3x Janek Pachuta, Thomas Dongbuk Kim, Franek Markowski

Rocznik 2009

Mecz wyjazdowy z STF Champion grali podopieczni trenera Huberta Krzemińskiego. Do trzeciej kwarty mecz był bardzo wyrównany, w czwartej nasi chłopcy bardzo długo i umiejętnie bronili jednobramkowej przewagi, przeciwnik nieustannie atakował, jednak to my wyprowadziliśmy decydujący o losach meczu kontratak ostatecznie pozbawiając rywala myśli o trzech punktach.

STF Champion – KSU’09  4:6
Bramki: 2x Witek Rafalski, Sebastian Wąsowski, Olek Sochacki, Kuba Łuba, Łukasz Juszczyk

Rocznik 2008

Nasi zawodnicy zainaugurowali w Wewnętrznej Lidze Orlików. Ich przeciwnikiem była TS Falenica. Rywal przyjechał w bardzo osłabionym składzie i nie stanowił wyzwania dla naszych zawodników.

 

KSU’08 – TS Falenica  19:3
Bramki: 4x Wojtek Widuch, 3x Szymon Antas, 3x Franek Szczygieł, 3x Maciek Kondraciuk, 2x Miłosz Gorzkiewicz, 2x Franek Szczygieł, Paweł Torbicz, Wiktor Chmielnicki

Rocznik 2005/06

W kolejnej ligowej potyczce podopieczni trenera Marka Budzińskiego, musieli borykać się z wieloma kadrowymi brakami w starciu z UKS Żagle. Niestety nie byliśmy w stanie tego dnia nawiązać walki z rywalem. Teraz w tygodniu mocno trenujemy a już w najbliższy weekend kolejny mecz ligowy, tym razem tylko 3 pkt!!

UKS Żagle – KSU’05/06  10:1
Bramka: Oliwer Bogacki

Rocznik 2012

Mecz kontrolny z Legionem Pruszków zakończył się pewnym i zdecydowanym zwycięstwem naszych maluchów. To kolejny wygrany mecz przez podopiecznych trenera Krzysztofa Jodłowskiego i kolejna porcja doświadczenia przed wrześniowym startem w lidze MZPN.

Legion Pruszków – KSU’12   3:13
Bramki: 8x Kuba Pietrzak, 3x Wojtek Łuczak, Stefan Malec, Bartek Łuba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *