Weekend KSU
2019-01-21

W miniony weekend zawodnicy rocznika 2011 zostali podzieleni na dwa zespoły. „Jedynka” rywalizowała w turnieju Delta Cup gdzie zajęła III miejsce, natomiast „dwójka” wzięła udział w turnieju KS Raszyn Cup, który zakończyła na miejscu V.

Szczegóły turnieju Delta Cup:
https://www.delta.warszawa.pl/pilka.php?a=delta_cup2&dc=170

Bardzo dobry wynik zanotowali chłopcy z rocznika 2007, którzy rywalizowali w turnieju GLKS Nadarzyn Cup. Nasz klub wystawił dwie drużyny, które zajęły odpowiednio II i III miejsce na podium. 

Zawodnicy rocznika 2012 w sobotę rywalizowali z naszym klubem partnerskim KS Delta Warszawa.  Zespół został podzielony na dwie drużyny I i II. Celem dwumeczu było zbieranie niezbędnego doświadczenia meczowego dla naszych młodych zawodników.
Natomiast w niedzielę podopieczni trenera Krzysztofa Jodłowskiego wzięli udział w turnieju Falenica Cup, który rozgrywany był formułą bez klasyfikacji końcowej. Najważniejsza była dobra zabawa i możliwość rywalizowania z rówieśnikami z innych klubów.

Kolejna wygrana rocznika 2009, którzy bardzo wysoko i efektownie pokonali rywala zza miedzy Football Talents. 

KSU’09 – Football Talents   15:1
Bramki: 3x Janek Żmuda, 3x Tobiasz Gorzkiewicz, 2x Olek Sochacki, 2x Julek Ślusarczyk, 2x Michał Żero, 1x Łukasz Juszczyk, 1x Dawid Jastrzębski, 1x Kuba Jaworski

W piątkowy wieczór rozegrano mecz wewnętrzny pomiędzy KSU’10 I i KSU’09 II.
Młodsi koledzy postawili trudne warunki ale ostatecznie to zawodnicy rocznika 2009 okazali się lepsi o jedną bramkę.

KSU’09 II – KSU’10 I  6:5

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *