Weekend KSU

2024-06-06

Za nami bardzo „długi” Weekend KSU. Z uwagi na święto Bożego Ciała oraz wypadający w podobnym terminie Dzień Dziecka, wiele spotkań zostało rozegranych w bieżącym tygodniu. Na uwagę zasługuje podtrzymana passa KSU’15 oraz remis na trudnym terenie Trampkarzy z KSU’09/10. 

Ale po kolei:

KSU’09/10I

Ciężko wywalczony punkt trampkarzy w meczu z Agrykola. Już na początku spotkania jak zawsze brak koncentracji i zaczynamy mecz od 0-1. Na szczęście nie podajemy się i po 15 minutach wyrównujemy. Dalsza część meczu głównie odbywa się w środku pola, ale potrafimy stworzyć dwie dobre sytuację, niestety brakuje skuteczności pod bramką gospodarzy. Na początku drugie połowy po bardzo nieodpowiedzialnym zachowaniu dostajemy czerwona kartę i gramy w osłabieniu. Od tego okresu głównie bronimy się, ale rywal nie potrafi stworzyć dogodnych sytuacji. A wszystkie strzały z dystansu świetnie broni Kacper Ratajczak. Brawa dla całej drużyny, mimo gry przez 40 minut w osłabieniu zagrała z bardzo dużym zaangażowaniem i poświęceniem. Cieszy, że od kilku meczy gramy z każda drużyna na podobnym poziomie i widać postęp w naszej grze.

Agrykola Warszawa – KSU’09/10I  1:1
Bramka: Bartek Nwokocha

Wystąpili: Oliwer Skiba- Alek Dondalski, Rysio Woda, Staś Leszkowicz, Jakub Rymer – Bartek Stankiewicz, Kacper Dzik, Bartek Nwokocha, Bartek Kabała, Adam Rosiak – Mateusz Warnawin Kacper Ratajczak, Michał Chomuntowski, Jakub Zientała, Kuba Ratajczak, Andrzej Osipowicz. Do 11 kolejki: Kacper Ratajczak, Bartek Nwokocha, Rysiu Woda

 

 

KSU’11/12I

Ciężki mecz z happyendem za naszymi Młodzikami. Mecz z Perłą Złotokłos od poczatku pod nasze dyktando. W pełni kontrolujemy wydarzenia na boisku. Jednak zupełnie nic nie chce wpaść do bramki. Obijamy słupki, poprzeczkę oraz zatrzymuje nas dobrze dysponowany bramkarz przeciwnika. 

Do przerwy 0:0.

Po przerwie nie odpuszczamy i nadal napieramy na bramkę przeciwnika. Tylko dzięki naszej cierpliowści udaję się nam przerwać passę niewykorzystanych okazji. Worek z bramkami rozwiązuje Jurek Paduch. Możemy odetchnąć. Później mecz jest widowiskiem jednego aktora – Maćka Wieczorkowskiego , który w ciągu 10 minut kompletuje klasycznego hattrika i „wyjaśnia” mecz.

Na uwagę zasługuje także bardzo dobry występ Marcela Morawskiego, który bardzo solidnie zaprezentował się na tle starszych kolegów.

KSU’11/12I – Perla Złotokłos  4:0
Bramki: 3x Maciek Wieczorkowski, Jurek Paduch

W meczu wystąpili: Antek Gerej, Janek Józefowicz, Hlib Ihonin, Arsenii Ihonin, Wojtek Łuczak, Kacper Dzik, Kuba Pietrzyk, Kuba Młynik, Kajtek Pietrzak, Mikołaj Urban, Michał Kęsik, Jurek Paduch, Maciek Wieczorkowski, Marcel Morawski 2013

 

 

KSU’11/12 Mandarynki

Wyjazdowy mecz w Wiązownej był bardzo wyrównany. Oba zaspóły wyszły na boisko z chęcią zgarnięcia 3 punktów. W naszych szeregach trwa festiwal niewykorzystanych okazji a cytując klasyka takie sytuacje lubią się mścić.

Mimo że do końca spotkania gramy z pełnym zaangażowaniem to w ostetecznym rozrachunku zabrakło nam dwóch goli do „zasłużonego” remisu.

Advit Wiązowna – KSU’11/12 Mandarynki  5:3
Bramki: 3x Wojtek Woszczyk

W meczu wystąpili: Franek Rychter, Jan Racki, Wojciech Woszczyk, Tomek Wiśniewski, Ilia Volodin, Maciek Golonka, Henio Bogucki, Mikołaj Urban, Ksawery Żmudzki, Adam Wasielczuk, Bartek Modelewski

 

 

KSU’13/14I

KSU 13/14 w niedzielę rozegrało w ramach ligi MZPN kolejne spotkanie. Tym razem gościliśmy na stadionie Eskadry. Mecz od samego początku kontrolujemy, gramy na jeden i dwa kontakty oraz tworzymy kolejnej sytuacje bramkowe, które dość pewnie zamieniamy na strzelone gole.

Ostatecznie dość pewnie wygrywamy to spotkanie.

Eskadra – KSU’13/14I  1:13
Bramki: 4x Janek Walewski, 2x Franek Bończak, 2x Marcel Morawski, 2x Andrzej Tokarski, Kacper Ereminowicz, Igor Staszewski, Miłosz Gromek

W meczu wystąpili: Alek Zemlik, Krzyś Dziubiński, Mikhail Pazniak, Franek Bończak, Miłosz Gromek, Marcel Morawski, Kacper Ereminowicz, Igor Staszewski, Janek Walewski, Andrzej Tokarski, Janek Janiszewski

 

 

KSU’13/14II

KSU’13/14II w roli gospodarza podejmowało drużynę Irzyk Warszawa. Mecz rozpoczynamy na dużej intensywności a akcje przenoszą się z jednego pola karnego pod drugie. W dalszym przebiegu gry to nasza drużyna zaczyna mieć coraz większą przewagę w posiadaniu piłki. Udaje nam się to przełożyć na strzelone bramki i już do końca spotkania kontrolujemy wydarzenia na boisku.

KSU’13/14II – UKS Irzyk  8:2
Bramki: 3x Marcel Morawski, 2x Janek Walewski, Miłosz Gromek, Filip Krogulec, Andrzej Tokarski

W meczu wystąpili: Alek Zemlik, Krzyś Dziubiński, Mikhail Pazniak, Franek Bończak, Miłosz Gromek, Marcel Morawski, Kacper Ereminowicz, Igor Staszewski, Janek Walewski, Andrzej Tokarski, Filip Krogulec, Mariusz Gołasa

 

 

KSU’15I

Nasza drużyna odniosła kolejne zwycięstwo, pokonując rywala wynikiem 12-6. Mimo wyraźnej przewagi, przez pierwszą połowę meczu zawody były niezwykle wyrównane. Obie drużyny prezentowały wysoki poziom, co sprawiło, że mecz był emocjonujący od pierwszego do ostatniego gwizdka.

Podczas starcia próbowaliśmy nowej strategi, rozwijając tym kreatywność zawodników oraz wizję gry na boisku. Chłopcy grali zespołowo. Wprowadzając tym długie, otwierające podania za linię przeciwnika oraz finalizacje akcji 2×1 pod polem bramkowym rywala.

Mimo licznych prób i błędów sytuację przyniosły nam wiele korzyści oraz kolejne doświadczenia dla naszych młodych adeptów. Każdy zawodnik naszej drużyny zasługuje na ogromne pochwały. Szczególnie wyróżniającym się momentem meczu był fenomenalny rajd naszego bramkarza, który po przejściu całego boiska zdobył bramkę, wprawiając w osłupienie zarówno przeciwników, jak i kibiców.

Chłopcy kolejny raz prezentują futbol proaktywny, który nie tylko przynosi nam bramki, ale również cieszy oko i daje radość naszym kibicom. Notujemy kolejne zwycięstwo. Na trudnym obiekcie i przeciwko wymagającemu rywalowi. Jest to dowodem na to, że nasza ciężka praca przynosi efekty.

Ta wygrana to również zasługa naszych kibiców, którzy jak zawsze, żywo uczestniczyli w meczu, zagrzewając nas do walki. Dziękujemy za waszą obecność, nieustanne wsparcie oraz analizy meczowe 🙂

Dziękujemy również BvB za wspaniały dwumecz. W obu meczach nasza drużyna pokazuje dobrą dyspozycję oraz odpowiednie przygotowanie do zawodów. Nasza zwycięska passa trwa, a już w najbliższy weekend pojedynek na Łazienkowskiej 3. Trzymamy kciuki i gratulujemy całego zespołowi!

BVB – KSU’15I   6:12
Bramki; 3x Marcel Błachno, 3x Michał Wojciechowski, 2x Teo Miśkow, 2x Wiktor Brzostek, Miłosz Pawlak, Leon Leszczyński

W meczu wystąpili: Cyprian Sobolewski, Teo Miśków, Miłosz Pawlak, Marcel Błachno, Michał Wojciechowski, Wiktor Brzostek, Leon Leszczyński

 

 

KSU’15II

Derby Ursynowa były niezwykle emocjonujące i pełne zwrotów akcji. Nasza drużyna zwyciężyła, wygrywając jedną bramką w szalonym i wyrównanym meczu. Przeciwnik okazał się być bardzo wymagający, co tylko dodawało smaczku temu spotkaniu. Początek zawodów nie ułożył się po naszej myśli.

Chłopcy mieli trudności z wejściem w mecz, co przeciwnik skrzętnie wykorzystał, zdobywając dwie bramki. Nasza drużyna nie poddała się. Po udzieleniu wskazówek przez trenera i pobudzeniu zespołu po niespełna 15 minutach strzelamy cztery ważne bramki, które pozwoliły nam odwrócić losy meczowe.

Pod koniec spotkania uzyskaliśmy wyraźną przewagę na boisku. Grając zespołowo i odważnie stwarzaliśmy liczne akcje pod polem bramkowym rywala. Nasi zawodnicy pokazali ogromną determinację i wolę walki, co przyniosło nam upragnione zwycięstwo.

Te derby należą do nas! Ciężki mecz z wymagającym przeciwnikiem pokazał, że potrafimy się podnieść z trudnych sytuacji i walczyć do końca. Brawo drużyna!

SEMP – KSU’15II    5:6
Bramki: 2x Marcel Błachno, 2x Leon Leszczyński, Michał Wojciechowski, Adam Paszulka

Wystąpili: Adam Paszulka, Michał Wojciechowski, Marcel Błachno, Adam Franaszek, Ignacy Gorzkiewicz, Grześ Soczówka, Ignacy Łakomy, Wojtek Strzała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *