Weekend KSU

2023-10-16

Podsumowanie Weekednu KSU piszemy w smutnch nastrojach i to bynajmniej nie spowodu naszych wyników a bardziej przez „słabszy” występ Reprezentacji w meczu z Mołdawią na Narodowym. A co zaprezentowali nasi zawowdnicy przeczytacie poniżej.

KSU’09/10I

Ciężkie spotkanie za naszymi Trampkarzami. W roli faworyta podejmowaliśmy zespół Jedności Żabieniec. Pierwszą połowę zaczynamy pewnie i przeważamy na boisku. Przeciwnik ogranicza się jedynie do kontrataków. Jeden znich kończy się rzutem wolnym w okolicy pola karnego. Napastnik przeciwnika został taktycznie zatrzymany w stytuacji sam na sam z naszym bramkarzem co dodatkowo skutkowało czerwoną kartką. Gramy w osłabieniu. Pierwsze minuty na korzyść przeciwnika, jednak w pewnym momencie potrafimy sie dobrze ustawić na bosiku i powoli przejmujemy przewagę. Z minuty na minutę nasza przewaga jest coraz większa co w ostatnich minutach spotkania kończy się golem na 1:0. Duże słowa uznania dla chłopaków za wygranie meczu grając w osłabieniu. 

KSU’09/10I – Jedność Żabieniec  1:0
Bramka: Michał Chomuntowski

W meczu wystąpili: Oliwier Skiba, Rysio Woda, Olek Dondalski, Andrzej Osipowicz, Kuba Rymer, Robert Matuszak, Adam Rosiak, Staś Idzikowski, Michał Chomuntowski, Kuba Ratajczak, Franek Prokop, Janek Pachuta, Kuba Grodzki, Antek Jastrzębski, Bartek Kabała, Bartek Stankiewicz, Bartek Nwokocha, Mateusz Warnawin

 

KSU’08/10 Biała

Drużyna Trenera Marka odniosła zwycięstwo nad zespołem KS Delta Wilanów w piątym meczu ligi wewnętrznej. Sobotni mecz ligowy charakteryzował się równą walką i dynamiczną grą zawodników na boisku. Obie drużyny atakowały przeciwnika i prezentowały ciekawe akcje. Widoczne były doskonałe zagrania, współpraca w zespole oraz celne strzały na bramkę. W końcowym rozrachunku to nasza drużyna zdobyła o jedną bramkę więcej, co zaowocowało zwycięstwem naszej drużyny.

KSU’08/10 – KS Delta Wilanów 6:5
Bramki: 4x Rybarczyk Ignacy, 2x Antas Szymon

W meczu wystąpili: Wiktor Jagodziński, Franciszek Szymański, Franek Stańczak, Janek Krzyżanowski, Ignacy Rybarczyk, Antoni Wątroba, Szymon Gomoradzki, Szymon Budzyński, Sebastian Ochendowski, Rafał Kluin, Szymon Antas, Karol Feliński, Dmytro Peretschenko, Franciszek Padlewski

 

KSU’11/12 Mandarynki

Chłopcy dobrze weszli w mecz wychodząc na prowadzenie 1:0 lecz po błędach w obronie w następnych 15 minutach tracimy 3 gole. Nie dajemy za wygrana i strzelamy bramkę kontaktową i z wynikiem 3:2 kończymy pierwsza połowę. W drugiej części gry nie wykorzystujemy sytuacji co mści się na nas. Kontry kończą się golami dla naszego rywala. 
 
KSU’11/12 Mandarynki – KS Delta Górny Mokotów  3:8
Bramki: 2x Kuba Młynik, Kuba Pietrzak

W meczu wystąpili: Franciszek Rychter, Oliwier Kujko-Wiśniewski, Jan Racki, Maciek Kowalski, Adam Fathalla, Mateusz Andrzejewski, Jakub Młynik, Kajtek Pietrzak, Maciek Wieczorkowski, Tomasz Wiśniewski
 
 
KSU’13/14I

W sobotni porane drużyna KSU’13I zmierzyła się na wyjeździe w ramach ligi MZPN z drużyna Junior Zacisze. Pierwsze dwie kwarty były bardzo wyrównane a ataki przenosiły się z jednego do drugiego pola karnego. Trzecia oraz czwarta kwarta to już dominacja naszej drużyny pod każdym względem. Ostatecznie pewnie wygrywamy to spotkanie.

Junior Zacisze – KSU’13/14I  1:11

 
 
 
KSU’15/16 Biała
 
Na wstępie, dziękujemy gospodarzom za ciepłe przyjęcie, pozytywne wsparcie rodziców i atmosferę, którą stworzyli. Pozdrawiamy rodzica z wuwuzelą, dzięki któremu mogliśmy się poczuć jak na stadionie.
 
Pierwsza kwarta należała do dosyć wyrównanych, ponieważ po jej zakończeniu prowadziliśmy jedynie dwoma bramkami (0:2). Nasza dominacja zaczęła rosnąć z czasem, a swoje apogeum miała w trzeciej i czwartej kwarcie. Końcówka drugiej należała do gospodarzy, ponieważ strzelili oni wtedy dwie bramki – jedna po drugiej. Dobrze się ustawialiśmy, prowadziliśmy grę, a liderem zespołu bez dwóch zdań był Adam Paszulak, który strzelił aż 10 goli. Dobry mecz w naszym wykonaniu. Brawo KSU!
 
Football Talents – KSU’15/16 Biała  3:18
Bramki: 10x Adam Paszulak, 3x Olek Mazur, 2x Łukasz Drużcz, 2x Tomek Jeżewski, sam.
 

 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *