Weekend KSU

2023-05-29

Zapraszamy do lektury podsumowania wydarzeń z minionego weekendu.

KSU’09/10I

Słaby mecz w naszym wykonaniu, bardzo dużo niedokładności, mało wygranych pojedynkow 1 na 1 . W pierwszej połowie gospodarze mają duzą przewagę. Niestety strzelają dwie bramki przez nasze ,,gapiostwo,, i błędy techniczne. Dodatkowo zawodzi skuteczność – nie strzelamy karnego i 2-3 dogodnych sytuacji. Druga połowa to nasza przewaga ale niestety nie potrafimy strzelić bramki a tracimy kolejną. Niestety ten dzień nie należał do udanych, oby takich meczy było jak najmniej.

Piast Piastów – KSU’09/10I  3:0

W meczu wystąpili: Kacper Ratajczak, Olek Skiba, Artur Borczon, Staś Idzikowski, Bartek Kabała, Janek Pachuta, Bartek Stankiewicz, Kuba Ratajczak, Mateusz Warnawin, Kuba Rymer, Antek Jastrzębski, Kuba Grodzki, Janek Wilk, Franek Prokop, Adam Silniewicz

KSU’09/10 Biała

Zawodnicy z grupy Białej, wystąpili w meczu Ligi Wewnętrznej przeciwko WAF Ursynów. Spotkanie było emocjonujące od pierwszego gwizdka. Obie drużyny grały bardzo zaangażowane i nie odstawiały nogi w sytuacjach stykowych co dodatkowo potęgowało emocje na trybunach. Bardzo cieszy że zawodnicy aspirujący i coraż głośniej pukający do grupy Czerwonej pokazali, że potrafią grać w piłkę. Niektórzy z nich, jeżeli podtrzymają swoją dobrą formę mogą liczyć na szansę i powołanie do grupy Trenera Huberta i Maćka.

WAF – KSU’09/10 Biała  8:6
Bramki: 2x Stańczak Franek, 2x Gabriel Grugoriuk, 2x Rysiek Woda

W meczu wystąpili: Szymon Gomoradzki, Franciszek Szymański, Franek Stańczak, Gabriel Grigoriuk, Egor Zykov, Antoni Wątroba, Sebastian Ochendowski, Adam Szyndela, Andrzej Piechowicz, Antek Jamróz, Janek Biela, Rysiek Woda\

KSU’11/12II

Mieszane uczucia po meczu naszych Młdzików z UKS Irzyk. Niby mecz wygraliśmy, jednak pozostaje wielki niedosyt. W pełni kontrolowaliśmy przebieg meczu i stwarzaliśmy wiele sytuacji bramkowych jednak kulała skuteczność. Popełniliśmy także dwa błędy w obronie po któych straciliśmy bramki. Koniec końców to my 3 pkt dopisujemy sobie w tabeli ligowej.

KSU’11/12II – UKS Irzyk  5:2
Bramki: 2x Piotrek Smala, Ignacy Głodek, Piotrek Kuśmierowski, Kamil Michalski

W meczu wystąpili: Oliwiej Kujko-Wiśniewski, Ignacy Szymański, Ignacy Głodek, Antek Szczygieł, Tytus Rubczyński, Kamil Michalski, Michał Kęsik, Piotrek Kuśmierowski, Kuba Młynik, Piotrek Smala, Mikołaj Brasse, Hlib Hlonin, Arsenii Hlonin

KSU’12 Biała

Bardzo blisko wygranej byli nasi zawodnicy występujący w Lidze Wewnętrznej rocznika 2012. Mimo, że do przerwy utrzymywał się korzystny dla nas rezultat to po przerwie nasza skuteczność pozostawiała wiele do życzenia. Niestety przegrywamy zaledwie jedną bramką, jednak cieszymy się z niezłej postawy naszych zawodników.  Gdyby nie słaba skuteczność w drugiej połowie mecz zakończyłby się korzystnym dla nas rezultatem.

WAF – KSU’12 Biała  10:9

W meczu wystąpili: Kuba Szcześniak, Kuba Młynik, Łukasz Schulz, Jan Racki, Piotr Kuśmierowski, Piotr Smala, Tytus Rubczyński, Maciek Wieczorkowski

KSU’13/14I

W niedzielne popołudnie nasza drużyna zagrała sparing ze Zniczem Pruszków. Mecz miał dwa oblicza. W pierwszej połowie od pierwszej minuty dominowaliśmy, co też przekładało się na stworzone akcje oraz strzelone bramki. Druga połowa, to brak naszej koncentracji oraz niedokładność zagrań co przekładało się na stracone bramki. Ostatecznie pod koniec spotkania udało nam się z powrotem odzyskać kontrolę nad wydarzeniami na boisku oraz dołożyć jeszcze dwie bramki.

Znicz Pruszków – KSU’13/14I  6:9
Bramki: 3x Miłosz Gromek, 2x Filip Schabowski, 2x Marcel Morawski, Franek Bończak, Adam Gołębiowski

W meczu wystąpili: Alek Zemlik, Adam Gołębiowski, Janek Włodarski, Marcel Morawski, Miłosz Gromek, Bartek Łuba, Franek Bończak, Filip Schabowski, Janek Walewski, Kacper Ereminowicz

KSU’14/15 Stokłosy

W sobotni poranek KSU Stokłosy zmierzyło się z Akademią Sportu Colibra. Nasi chłopcy rywalizowali z 2/3 lata starszymi kolegami, ale mimo tego pokazali charakter na boisku. Mimo niekorzystnego wyniku nie odstawialiśmy nogi na boisku i udało nam się zdobyć 2 bramki, chociaż okazji było nawet więcej. Brawo za walkę dla chłopców i dziękujemy naszym przeciwnikom za wartościowy sparing.

AS Colibra – KSU’14/15 Stokłosy  10:2
Bramki: 2x Tymon Grabowski

W meczu wystąpili: Robert Szczepaniak, Jan Wojtczak, Szymon Wojtczak, Tymon Grabowski, Franciszek Piróg, Filip Ośka, Piotr Popek, Ksawery Dowgiel, Jakub Kaczmarczyk, Mateusz Przepióra, Filip Domagała

KSU’15I

Emocjonalny, wyrównany, dynamicznymi mecz na Wilanowie – niewiele błędów, dużo wyrachowanej gry w tercji środkowej, dużo starć 1 vs 1, kilka cudownych podań prostopadłych w wykonaniu Mikołaja Pileckiego, spokój Franka Grabowskiego, obrona rzutu karnego przez Julka – to i tak okazało się są mało, aby wygrać z Wilkami. Gospodarze pokazali się w świetnej formie, ale my również nie odstawaliśmy pod kątem sportowym. Oby więcej tak zaciętych spotkań!

Wilanowski Wilki – KSU’15I
Bramki: Marcel Błachno, Leon Leszczyński

W meczu wystąpili: Miłosz Pawlak, Jeremi Pawlak, Michał Trzeciakowski, Leon Leszczyński, Mikołaj Pilecki, Julek Wągrowski, Franek Grabowski, Marcel Błachno

KSU’15II

Mecz z Rakovią zaczął się bardzo dobrze dla naszej drużyny gdyż to my wyszliśmy na prowadzenie. Po bardzo wyrównanej połowie remisujemy po 1. W drugiej połowie nasi zawodnicy bardzo często dochodzili do dobrych sytuacji lecz brakowało nam skuteczności. Jedynie piękny strzał Filipa Żuławnika znalazł drogę do bramki. Końcówka była bardzo wyrównana, świetnymi interwencjami w tym meczu wykazał się Ignacy Łakomy oraz Łukasz Drużcz. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 2:1

UKS Racovia – KSU’15II  1:2
Bramki: Adam Franaszek, Filip Żuławnik

W meczu wystąpili:  Łukasz Drużcz, Grzegorz Soczówka, Jan Pietrzyk, Wojtek Strzała, Kamil Weclich, Cyprian Sobolewski, Ignacy Łakomy, Adam Franaszek, Filip Żulawnik

KSU’15/16 Biała

W mecz wchodzimy bardzo mocno, bo przez pierwsze 10 minut, Janek Dobrzyński strzela aż 4 bramki. Pierwsza kwarta jest pod naszą kontrolą, bawimy się piłką i wysoko wychodzimy do przeciwnika. Bez niespodzianek, pierwszy kwadrans kończy się korzystnym wynikiem dla naszych piłkarzy. W drugiej kwarcie popełniamy już zdecydowanie więcej błędów, przez które tracimy 3 bramki. Później, goście zaczęli strzelać gol za golem przez katastrofalne błędy w obronie po naszej stronie. Janek Dobrzyński jeszcze kilkukrotnie wpakował piłkę do bramki przeciwników, ale to nie wystarczyło by pokonać zawodników z Józefosławia. Dziękujemy zawodnikom za grad goli i świetne widowisko

KSU’15/16 Biała – Junior Józefosław  8:11
Bramki: 7x Janek Dobrzyński, Borys Flaniewicz

W meczu wystąpili: Paweł Deluga, Borys Flaniewicz, Jan Filipczuk, Janek Dobrzyński, Oskar Ochman, Marcel Olejnik, Nikodem Różyc

KSU’16I

Kolejny mecz i kolejna wygrana rocznika 2016. W sobotę drużyna trenera Maćka rozegrała mecz z Juniorem Józefosław. Mecz od początku był wyrównany. Oba zespoły grały bardzo dobrze i starały przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Finalnie wygrywamy mecz 9:4 po bardzo dobrej końcówce spotkania.

KSU’16I – Junior Józefosław  9:4
Bramki: 2x Leon Kęciek, 2x Staś Stępień, 2x Adam Łoś, Adam Konarzewski, Franek Fałek, Wincent Barański

W meczu wystąpili: Franek Lisowski, Mikołaj Staszałek, Wojciech Witos, Leon Kęciek, Staś Stępień, Adam Łoś, Adam Konarzewski, Franek Fałek, Wincent Barański