Weekend KSU

2023-05-15

KSU’09/10I

Kolejny wygrany mecz Trampkarzy, tym razem ofiarą padł lider rozgrywek Klub SNU. Mecz, który śmiało mozna nazwać małymi derbami Ursynowa, rozpoczynamy od prowadzenia. Kiedy wydaje się, że nasza kolejna bramka zaraz wpadnie, popełniamy błąd w obronie – karny dla przeciwnika. Pierwsza połowa do końca ma nerwowe oblicze. W drugiej połowie osiągamy przewagę, strzelamy 2 bramki i kontrolujemy mecz. Powtarza się scenariusz z pierwszej połowy. Po raz kolejny tracimy bramkę, tym razem po zamieszaniu podbramkowym po rzucie rożnym. Na szczęście dwubramkowa zaliczka wystarczyła na wygranie mimo stracownej bramki.

KSU’09/10I – Klub SNU  3:2
Bramki: Mateusz Warnawin, Rysio Woda, Staś Idzikowski

W meczu wystąpili: Oliwier Skiba, Kacper Ratajczak, Andrzej Osipowicz, Rysio Woda, Olek Dondalski, Artur Borczon, Bartek Stankiewicz, Bartek Kabała, Kuba Ratajczak, Kuba Rymer, Franek Prokop, Adam Silniewicz, Jan Wilczyński, Jan Pachuta, Staś Idzikowski, Antek Jastrzębski

KSU’11/12I

Po dobrym meczu nasza drużyna musiał uznać wyższość Sempa – drużyny, która jest liderem w naszej lidze. Pierwsza część spotkania w wykonaniu naszego zespołu była bardzo dobra, ale z biegiem czasu nasza gra uległa pogorszeniu i nie byliśmy w stanie grać na takiej intensywności jak na początku meczu. Stracona bramka na początku drugiej połowy podcięła nam skrzydła, choć staraliśmy się grać dalej z zaangażowaniem i ambitnie. Drugiego gola tracimy po strzale z rzutu wolnego. Cieszymy się, że dobrze się zaprezentowaliśmy, ale martwi fakt, że to już kolejny mecz bez punktów. Wierzymy w to, że dobra gra w kolejnych meczach przełoży się na punkty, a resztę spotkań gramy w roli gospodarza, co powinno nam pomóc w przełamaniu.

SEMP – KSU’11/12I 2:0

W meczu wystąpili: Iwo Bagiński, Ignacy Głodek, Kacper Dzik, Filip Stanek, Ignacy Szymański, Michał Kęsik, Tytus Rubczyński, Piotrek Kuśmierowski, Michał Drzewucki, Kamil Michalski, Mikołaj Brasse, Antek Szczygieł

KSU’11/12 Mandarynki

Mecz u siebie zaczęliśmy od prowadzenia 1:0. Gra była wyrównana i padały kolejne gole do obu bramek. Po pierwszej kwarcie goście prowadzą 2:3. Nasi chłopcy naprawdę się starają, mimo drobnych błędów po pierwszej połowie jest 3:4. Trzecia kwarta niestety już słabsza, kilka naszych słabszych zagrań sprokurowało bramki dla gości. Ale w ostatniej kwarcie znów bardzo dobry poziom gry naszych chłopaków, mimo wysokiego prowadzenia gości, nie spuściliśmy głów i walczylismy do końca.
KSU 11/12 Mandarynki – KS Delta Górny Mokotów 6:11
Bramki: 2x Mateusz Jędrzejewski, Jurek Paduch, Mikołaj Mańkowski, Franek Rychter, Ksawery Żmudzki

W meczu wystąpili: Oliwier Kujko-Wiśniewski, Mikołaj Urban, Tomek Wiśniewski, Maciek Kowalski, Mateusz Jędrzejewski, Bartek Modelewski, Maks Pawluk, Jurek Paduch, Franek Rychter, Mikołaj Mańkowski, Ksawery Żmudzki, Mateusz Skopiński

KSU’13/14I

W sobotni poranek nasza drużyna spotkała się na wyjeździe z drużyna Progres Warszawa. W mecz wchodzimy bardzo nerwowo popełniamy dużo błędów indywidualnych co bezwględnie wykorzystuje nasz przeciwnik. Po dwóch kwartach schodzimy na przerwę z wynikiem 6:1 dla naszego przeciwnika. Trzecia oraz czwarta kwarta to zupełnie inna gra naszej drużyny która gra coraz pewniej w obronie oraz wykorzystujemy sytuacje podbramkowe i na 4 minuty przed końcem doprowadzamy do wyniku 6:5. Niestety w końcówce meczu narażamy się na kontrę przeciwników i mecz ostatecznie kończymy wynikiem 7:5. Warto docenić naszych zawodników którzy nie poddali się przy niekorzystnym wyniku i grali ambitnie do końca meczu.

Progres I – KSU’13/14I  7:5
Bramki:  2x Kacper Ereminowicz, Miłosz Gromek, Adam Gołębiowski, Kacper Krygier

W meczu wystąpili: Alek Zemlik, Adam Gołębiowski, Kajtek Borkowski, Marcel Morawski, Miłosz Gromek, Bartek Łuba, Franek Bończak, Kacper Ereminowicz, Kacper Krygier, Janek Włodarski

KSU’13/14II

Po meczu pierwszych drużyn spotkały się nasze drugie drużyny. W tym spotkaniu było już widać zdecydowanie przewagę naszej drużyny która od samego początku utrzymywała się przy piłce oraz tworzyła wiele sytuacji podbramkowych,co przekładaliśmy na strzelone bramki. Cieszy fakt że chłopcy z dwójki coraz pewniej wyglądają w grze zespołowej oraz nie boją się wybierać trudnych rozwiązań na boisku.

Progres II – KSU’13/14II  0:9
Bramki: 3x Filip Schabowski, 2x Wojtek Wysokiński, 2x Wojtek Grys, Janek Walewski, Alek Blok

W meczu wystąpili: Wojtek Grys, Filip Wojcieszek, Alek Blok, Filip Schabowski, Janek Walewski, Igor Staszewski, Wojtek Wysokiński, Emil Rutkowski, Michał Kula, Ignacy Zaraś

KSU’13/14 Zaruby

Zawodnicy KSU nie weszli dobrze w mecz – szybko stracone 2 bramki, błędy w obronie i problem z wyprowadzeniem piłki były widoczne przez pierwszy kwadrans. Boisko było bardzo duże, największe na jakim do tej pory graliśmy i większość zawodników miała problem, żeby się na nim odnaleźć. Oczywiście, nie tłumaczy to porażki. Druga połowa była już lepsza w naszym wykonaniu. Gol Julka z rzutu wolnego, szybsze wyprowadzenie piłki na połowę przeciwnika i większy pressing z naszej strony. Wynik 6:3 dobrze odzwieciedla rozłożenie sił między gospodarzami, a naszymi zawodnikami.

Młoda Gwardia Rembertów – KSU’13/14 Zaruby  6:3
Bramki: 2x Jan Żak, Julek Sobański

W meczu wystąpili: Piotr Żak, Jan Żak, Franek Ciborowski, Tymon Szymański, Mikołaj Andrzejewski, Leonard Kwiatkowski, Jakub Templer, Bartek Wieczorek, Julek Sobański-Cichoń, Leon Wiśniewski-Starzyński

KSU’14/15 Stokłosy

W sobotni poranek zmierzyliśmy się na wyjeździe z drużyną Semp Ursynów. Był to bardzo dobry mecz w wykonaniu chłopców. Cieszy fakt, że coraz więcej aspektów, które wykonujemy na treningach przekłada się na mecze- celne podania, wygrane pojedynki 1v1 oraz skuteczna gra w obronie. Gdybyśmy do tego byli bardziej skuteczni pod bramką rywala, mecz mógłby skończyć się jeszcze bardziej okazałym wynikiem. Mimo tego, należą się wielkie brawa dla chłopców za zwycięstwo z niełatwym przeciwnikiem.

SEMP – KSU’14/15 Stokłosy  7:13
Bramki: 6x Tymon Grabowski, 2x Robert Szczepanik, 2x Mateusz Przepióra, Filip Ośka, Jakub Beczek, sam.

W meczu wystąpili: Jakub Beczek, Robert Szczepaniak, Filip Ośka, Ignacy Majewski, Filip Domagała, Tymon Grabowski, Franciszek Piróg, Mateusz Przepióra

KSU’15I

Dzisiejszy mecz rozegrany z Deltą Warszawa przy ul. Chełmskiej 23 dla naszej drużyny rozpoczął się nie najlepiej gdyż po pierwszych minutach meczu przegrywaliśmy 2:0 lecz nasi chłopcy nie dali za wygraną, Marcel dał nam bramkę kontaktową. Następnie fenomenalną formą popisał się Teo, który strzelił aż 3 bramki do końca pierwszej połowy, która skończyła sie wynikiem 4:2 dla nas. W drugiej połowie chłopcy dochodzili do sytuacji lecz nie wykorzystywali ich co wykorzystała Delta i strzeliła nam 3 bramki. Ostatnie 20 min było bardzo wyrównane w których obie drużyny stwarzały sobie sytuację do strzelenia goli lecz to Delta strzelając nam bramkę podwyższyła przewagę. Kilka naszych dobrych akcji skończyło się niestety tylko jedną bramką Marcela, który dzisiejszego dnia bardzo dobrze się spisał. Mecz skończył się dobrym wynikiem, mało brakowało do remisu.

KS Delta Warszawa – KSU’15I  6:5
Bramki: 3x Teo Miśków, 2x Marcel Błachno

W meczu wystąpili: Miłosz Pawlak, Jeremi Pawlak, Wiktor Brzostek, Marcel Błachno, Franciszek Grabowski, Teo Miśków, Leon Leszczyński

KSU’15II

Bardzo dobre widowisko oglądaliśmy na boisku przy Małcużyńskiego 4. Obie drużyny, mimo swojego młodego wieku, zaprezentowały ofensywny i atrakcyjny futbol. Gole Padały raz na jedną, raz na drugą bramkę. Kibice na pewno byli zadowoleni z przebiegu spotkania. Może bardziej zadowoleni byli kibice KSU, gdyż to my okazujemy się skuteczniejsi i wygrywamy to spotkanie.

KSU’15II – FC Lesznowola  9:7
Bramki: 4x Grzegorz Soczówka,  2x Ignacy Łakomy, Wojtek Strzała, Łukasz Drużcz, Janek Dobrzyński

W meczu wystąpili: Jan Dobrzyński, Jan, Pietrzyk, Kamil Weclich, Michał Trzeciakowski, Łukasz Drużcz, Ignacy Łakomy, Wojtek Strzała, Grzegorz Soczówka

KSU’15/16 Biała

Wynik meczu mówi wszystko. Niestety kilku zawodników z 2015 rocznika (Gwardia) nie dojechało na mecz, dlatego wiek, doświadczenie były po naszej stronie. Kapitalna dyspozycja strzelecka Julka oraz Filipa w dużej mierze zadecydowała o tak wysokim wyniku. Z inicjatywy trenera Daniela, gospodarze grali w przewadze 2 zawodników, ale mimo to, nie byli w stanie wpakować piłki do naszej siatki. Grupa 2015 biała – tak samo jak czerwona – pędzi niczym japoński Shinkansen i na razie się jeszcze nie zatrzymała – pora zawiesić wyżej poprzeczkę.

Młoda Gwardia Rembertów  – KSU’15/16 Biała  0:22
Bramki: 7x Filip Żuławnik, 6x Julek Wągrowski, 4x Adam Franaszek, 2x Paweł Deluga, Borys Flaniewicz

W meczu wystąpili: Borys Flaniewicz, Kajtek Sternak, Filip Żuławnik, Paweł Deluga, Piotr Książkiewicz, Witek Czerniecki, Adam Franaszek, Julek Wągrowski

KSU’16I

W meczu pomiędzy KS Ursynów a UKS Iwiczna, obie drużyny zaprezentowały wysoką jakość gry i niezwykłą determinację. Mecz odbył się na boisku w Nowej Iwicznej. W pierwszej części spotkania gra była bardzo wyrównana, obie drużyny starały się zdobyć przewagę, jednak żadna z nich nie zdołała otworzyć wyniku. W drugiej części obie drużyny grały jeszcze bardziej ofensywnie, stwarzając wiele sytuacji bramkowych. Ostatecznie to nasza drużyna zdołała zdobyć trzy bramki więcej i wygrała wynikiem 5:2

UKS Iwiczna – KSU’16I  2:5
Bramki: 3x Michał Gac, Wincent Barański, Adam Łoś

W meczu wystapili: Adam Konarzewski, Franek Fałek, Wojtek Witos, Aleksander Jaumień, Michał Gac, Wincent Barański, Adam Łoś