Weekend KSU

2023-05-08

Zapraszamy do lektury podsumowania Weekendu KSU:

KSU’08/10 Biała

KSU’08/10 Biała w drugim meczu ligi wewnętrznej wygrywa z drużyną Junior Józefosław. Nasi zawodnicy od początku meczu dominowali na boisku nad rywalem. Wyszkolenie techniczne oraz wyćwiczone na treningach ofensywne schematy Naszego zespołu odegrały bardzo ważną i kluczową rolę w meczu. KS Ursynow pewnie wykorzystuje swoją przewagę.

KSU’08/10 Biała – Junior Józefosław 4:1
Bramki: 4x Antas Szymon

W meczu wystąpili: Szymon Gomoradzki, Franciszek Szymański, Szymon Antas, Gabriel Grigoriuk, Egor Zykov, Dmytro Honhar, Roman Onyshchuk, Antoni Wątroba, Sebastian Ochendowski, Andrzej Piechowicz, Macirk Urban

KSU’11/12I

W kolejnym meczu naszym zawodnikom przyszło mierzyć się w meczu wyjazdowym z drużyną z Boryszewa. Przegrywamy mecz, który z przebiegu gry powinniśmy wygrać. Byliśmy stroną dominującą, stwarzającą więcej sytuacji bramkowych, ale w decydujących momentach zarówno pod bramką przeciwnika, jak i naszą wykazywaliśmy się dużą nieporadnością. W efekcie przeciwnik, który stworzył w przeciągu całego meczu zaledwie kilka sytuacji bramkowych strzelił 3 bramki, a my mając kilkanaście sytuacji bramkowych strzeliliśmy zaledwie jedną bramkę. W przekroju całego meczu widać było brak ogrania naszej drużyny na boisku trawiastym, a także to, że większość naszych zawodników weszła w mecz przestraszona i bez chęci walki, w przeciwieństwie do drużyny przeciwnika, która jak to się mówi „gryzła trawę”. Niestety bez odpowiedniego podejścia mentalnego i chęci walki i zwycięstwa ciężko w sporcie pnąć się w górę.

Unia Boryszew – KSU’11/12I 3:1
Bramka: Kamil Michalski

W meczu wystąpili: Iwo Bagiński, Ignacy Szymański, Kacper Dzik, Filip Stanek, Ignacy Głodek, Kamil Michalski, Michał Kęsik, Michał Drzewucki, Anek Szczygieł

KSU’11/12II

W sobotni poranek rozegraliśmy kolejny mecz w lidze MZPN. Już po dwóch minutach i dwóch prostych błedach przegrywaliśmy 0:2! Z każdą minutą graliśmy coraz składniej jednak w 15 minucie przegrywaliśmy już 0:3 i z takim wynikiem schodziliśmy na przerwę. Druga połowa wygladała lepiej jednak daliśmy rade strzelić tylko jedną bramkę i cały mecz zakonczyliśmy wynikiem 1:3 i poniesliśmy pierwszą porazkę w lidze.

KSU’11/12II – Football Talents 1:3
Bramka: Kuba Pietrzyk

W meczu wystąpili:  Wojtek Łuczak, Leon Siwicki, Piotr Smala, Kuba Pietrzyk Kuba Młynik, Maciek Wieczorkowski, Filip Stanek, Michał Drzewucki, Ignacy Głodek, Łukasz Schulz, Kuba Gac

KSU’11/12 Biała – KSU’11/12 Mandarynki

W miniony weekend byliśmy świadkami meczu pomiędzy naszymi oddziałami w Lidze Wewnętrznej. Mecz był wspaniałą okazją aby nasi zawodnicy się poznali oraz aby zbierali bezcenne meczowe doświadczenie.

KSU’11/12 Biała – KSU’11/12 Mandarynki  9:8
Bramki:
KSU’11/12 Biała: 2x Tomek Kolanek, 2x Mikołaj Marra Borkowski, Kuba Szcześniak, Szymon Michalski, Staś Dacewicz, Eryk Sokołowski, Hleb Ihonin
KSU’11/12 Mandarynki: 4x Kajtek Pietrzak, Jurek Paduch, Maciek Kowalski, Jan Racki, Adam Fathalla

W meczu wystąpili:
KSU’11/12 Biała: Kuba Szcześniak, Tomasz Kolanek, Szymon Michalski, Mikołaj Marra-Borkowski, Eryk Sokołowski, Stanisław Dacewicz, Hleb Ihonin, Arsenii Ihonin, Igor Błachnio
KSU’11/12 Mandarynki: Oliwier Kujko-Wiśniewski, Jan Racki, Damian Drogosz, Tomek Wiśniewski, Mikołaj Urban, Adam Fathalla, Jurek Paduch, Bartek Modelewski, Maciek Kowalski, Kajtek Pietrzak

KSU’13/14

Świetny mecz w wykonaniu naszej drużyny. Od początku meczu bardzo dobrze radzimy sobie z wysokim pressingiem naszych przeciwników, podaniami wychodząc z naszej połowy i tworząc wiele sytuacji podbramkowych. Mimo że skuteczność mogłaby być lepsza, to i tak udaje nam się wysoko wygrać. Bardzo cieszy również fakt, że udało nam się zagrać na „zero z tyłu”, za co brawa należą się naszym obrońcom oraz bramkarzowi.

WAF – KSU’13/14  0:8
Bramki: 2x Franek Bończak, 2x Miłosz Gromek, Kacper Krygier, Janek Walewski, Adam Gołebiowski, Katek Borkowski

W meczu wystąpili: Wojciech Grys, Kajtek Borkowski, Adam Gołębiowski, Filip Wojcieszek, Kacper Ereminowicz, Kacper Krygier, Franek Bończak, Miłosz Gromek, Bartek Łuba, Jan Walewski, Marcel Morawski

KSU’15I

Bardzo dobry mecz w wykonaniu „jedynki” rocznika 2015. Głównym założeniem na mecz było stwarzanie przewagi na boisko dzięki pojedynkom 1×1. Chłpcy wywiązują się z tego bardzo dobrze choć skuteczność szczegółnie w pierwszej połowie kuleje. Po przerwie, dzięki dobrej odpowiednim zabiegom motywacyjnym i taktycznym, udaje nam się odzyskać swobodę gry oraz co najwazniejsze skutreczność.

FAI – KSU’15I 4:10
Bramki: 4xTeo Miśków, 2x Leon Leszczyński, 2x Marcel Błachno, Franek Grabowski, Michał Trzeciakowski

W meczu wystąpili: Jan Pietrzyk, Mikołaj Pilecki, Ignacy Łakomy, Teo Miśków,Leon Leszczyński, Marcel Blachno, Franek Grabowski, Michał Trzeciakowski

KSU’15II

Dobry mecz zawodników KSU, jednak rozpoczynamy go błędami przy prowadzeniu piłki, gubieniu pozycji czy krycia indywidualnego. Dobra gra w defensywie nie pozwala strzelić bramek przeciwnikowi. Mecz wyrównany, momentami mamy liczne okazje do strzelenia bramki. NIektóre z nich wykorzystujemy i wychodzimy z meczu zwycięsko.

FAII – KSU’15II 1:5
Bramki: 3x Janek Pietrzyk, Teo Miśków, Michał Gac, sam.

W meczu wystąpili: Teo Miśków, Franek Grabowski, Marcel Blachno, Michał Gac, Ignacy Łakomy, Michał Trzeciakowski, Mikołaj Pilecki, Julek Wagrowski, Jan Dobrzyński, Jan Pietrzyk