Weekend KSU

2022-09-05

Za nami inaguracyjny ligowy weekend sezonu 2022/23. Zarówno sobota jak i niedziela była piękna i słoneczna co sprzyjało graniu w piłkę i kibocowaniu naszym zawodnikom. Bardzo dobre wejście w sezon podopiecznych trenera Krzyśka i to zarówno z KSU’13/14 jak i KSU’12. Trochę gorsze nastroje w zespołach Młodzików i Trampkarzy. Swój ligowy debiut zaliczyli chłopcy z KSU’15.

KSU’09/10I

Niezbyt udany początek sezonu notują nasi trampkarze. W niedzielny poranek musieli uznać wyższość gospodarzy. Mecz rozpoczął się dobrze dla przeciwników i objęli prowadzenie po stałym fragmencie. Potrzebowaliśmy chwile na przebudzenie i uzyskujemy jednobramkowa przewagę, jednak końcówka pierwszej połowy to przewaga rywali, gdzie w krótkim odstępie zdobywa 3 bramki. Przerwa działa motywująca na nas i udaje się wyrównać stan 4-4, niestety dalsza cześć spotkania ponownie należy do rywali i zasłużenie zdobywają 3pkt.

WBS – KSU’09/10I  7:4
Bramki: Kacper Koper, Marek Jędrzejewski, Czarek Żórawski, sam.

W meczu wystąpili: Szymon Chrobak, Czarek Krysztofiak, Kajtek Strzałkowski, Rysio Woda, Kuba Rymer, Janek Pachuta, Kacper Koper, Olek Sochacki, Staś Idzikowski, Czarek Żórawski, Marek Jędrzejewski, Adam Silniewicz.

KSU’11I

Rocznik 2011 nieudanie zainaugurował rozgrywki ligowe i zasłużenie przegrał z drużyną Varsowi. Przeciwnik pod każdym względem był lepszy i przeważał przez cały mecz dokumentując to wieloma golami. Był to pierwszy oficjalny mecz naszej drużyny w formule po 9 zawodników i widać było, że chłopcy kompletnie nie potrafili odnaleźć się na boisku i byli przez cały mecz zagubieni, co w połączeniu ze słabą mentalnością i brakiem zaangażowania musiało się skończyć się fatalnie. Drobnym usprawiedliwieniem może być fakt, że na 20 zawodników trenujących w roczniku, trenerzy mogli liczyć w tym meczu zaledwie na 9 i chłopcy cały mecz w dużym upale musieli grać bez zmian. Teraz przed trenerami i drużyną wiele pracy pod kątem taktycznym i doskonaleniem grania na dużym boisku. Wierzymy, że będzie lepiej, bo wiemy, że nasi zawodnicy potrafią grać w piłkę. Głowy do góry!

W meczu wystąpili: Kuba Gac, Ignacy Głodek, Kacper Dzik, FilipStanek, Iwo Bagiński, Michał Drzewucki, Antek Szczygieł, Michał Kęsik, Kamil Michalski

KSU’10/11II

Dobry mecz w naszym wykonaniu choć mecz przegrywamy. Tym razem mierzyliśmy się z drużyną Jedność Żabieniec. Gospodarze od początku narzucają swój styl gry, spychając nas do defensywy gdzie popełniamy bład w rozegraniu i dajemy strzelić sobie pierwszą bramkę. Niestety tak wygląda cała pierwsza polowa. Ataki przeciwnika doprowadzają do straty jeszcze dwóch goli a odpowiadamy tylko jednym. Druga połowa wygląda lepiej, wiecej akcji pod bramką przeciwnika doprowadza do ,,złapania kontaktu,, przez naszą drużynę. Niestety zabrakło czasu na wyrównanie i mecz przegrywamy 4:3.

Jedność Żabieniec – KSU’10/11II 4:3
Bramki: 3x Kuba Grodzki

W meczu wystąpili: Kacper Ratajczak, Franek Prokop, Jerzy Małek, Kuba Ratajczak, Maciek Urban, Janek Józefowicz, Kuba Grodzki, Antek Jastrzębski, Iwo Bagiński, Robert Matuszak, Adam Dębski, Staś Woźniak, Mateusz Balas

KSU’12I

Strzelanina na Sytej! Nasze Orliki Starsze urządzili sobie prawdziwą kanonadę w meczu z Football Academy. Od pierwszego do ostatniego gwizdka w pełni dominujemy nad rywalem. Gdyby skuteczność była lepsza wynik byłby zdecydowanie wyższy. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się Bartek i Miłosz z KSU’13/14. Tak trzymać!

Football Academy – KSU’12I  0:11
Bramki: 3x Sjeva Riabko, 2x Maciek Wieczorkowski, 2x Piotr Smala, 2x Kuba Pietrzyk, Kuba Młynik, Tytus Rubczyński

W meczu wystąpili: Piotrek Świąder, Tytus Rubczyński, Bartek Łuba, Kuba Młynik, Piotrek Smala, Kuba Pietrzyk, Sjeva Riabko, Maciek Wieczorkowski, Miłosz Gromek

KSU’13/14

Wspaniałe widowisko w wykonaniu Orlików z KSU’13/14 w swoim debiutanckim ligowym meczu w systemie 7×7. Spotkanie rozgrywane na ciężkim terenie z STF Champion. W pierwszej i drugiej kwarcie ewidentnie naturalna wysoka trawa utrudnia nam rozgrywanie piłki, co skrzętnie wykorzystuje przeciwnik i wychodzi na prowadzenie. Druga połowa to już zupełnie inna gra naszego zespołu. Przyspieszamy tempo gry i wykorzystujemy swoje sytuacje co pozwala nam wyjść na wysokie prowadzenie. W ostatnie kwarcie gramy ostrożniej, pilnujemy sytuacji na boisku co pozwala nam wywieźć komplet punktów z bardzo ciężkiego terenu. Z bardzo dobrej strony pokazali się debiutujący w zespole Filip Schabowski i Janek Włodarski.  Gratulacje!

STF Champion – KSU’13/14 6:8
Bramki: 2x Filip Schabowski, 2x Marcel Morawski, Miłosz Gromek, Adam Gołębiowski, Janek Włodarski, sam.

W meczu wystąpili: Wojtek Grys, Adam Gołębiowski, Krzyś Kowalski, Miłosz Gromek, Bartek Łuba, Janek Włodarski, Kacper Krygier, Marcel Morawski, Janek Walewski, Filip Schabowski

KSU’15

Swój pierwszy ligowy mecz w życiu zagrali chłopcy z KSU’15, Ich rywalem zespół naszych przyjaciół znad Jeziorka Czerniakowskiego – KS Delta Warszawa. Od pierwszego gwizdka widac było pełne skupienie i koncentrację u naszych chłopców. Wyraźnie starają się wykonywać założenia trenera Janka co momentami im wychodzi bardzo dobrze. Udaje nam się strzelić trzy gole i stworzyć sporo sytuacji bramkowych co nas bardzo cieszy i świadczy o tym że chłopcach drzemie bardzo duży potencjał. Mimo bardzo dobrej gry to rywal strzela o dwie bramki więcej i jest górą w meczu przyjaźni.

KS Delta – KSU’15  5:3
Bramki: 2x Wiktor Brzostek, Janek Dobrzyński

W meczu wystąpili: Miłosz Pawlak, Franek Grabowski, Wiktor Brzostek, Kamil Weclich, Marcel Błachno, Janek Dobrzyński, Janek Pietrzyk,