Weekend KSU

2021-11-22
KSU’09I
 
Zawodnicy „jedynki” rocznika 2009 rozegrali mecz z mocnym drugoligowym zespołem. Trener Hubert chciał sprawdzić jak na tle silnego rywala zaprezentuje się nasz zespół. Pierwsze 15 minut bardzo dobre wykonaniu naszej drużyny, potwierdzone zdobyciem bramki przez Julka. Kolejne minuty to lekka przewaga gospodarzy, ale potrafimy odpowiedzieć i po stałym fragmencie gry zdobywamy bramkę. Druga część wyrównana, obie drużyny mają swoje okazję, jednak skuteczniejsi są zawodnicy Talentu i wyrównują wynik meczu. Ostatnie 10 minut jednak należą do naszego zespołu, potwierdzamy naszą dzisiejszą dobra dyspozycję dwoma bramkami.
Brawo dla całego zespołu!
 
 
Talent Warszawa – KS Ursynow 2:4
Bramki: 2x Julek Ślusarczyk, Olek Sochacki, Igor Ziembicki.
 
KSU’09II
Bardzo dobry mecz w wykonaniu drugiego zespołu rocznika 2009. W kadre meczowej znaleźli się zawodnicy z grupy czerwonej, któzy nie zostali powołani na mecz z Talentem oraz zawodnicy z gupy Białej. Zespół został dodatkowo wzmocniony Adamem i Jankiem z rocznika 2010. Pierwsze dziesięć minut wyraźnie dla Polonii. Później to my przejmujemy inicjatywę i gramy lepiej od przeciwnika. Niestety kuleje skuteczność. Mecz spokojnie do wygrania lecz na koniec remisujemy.
 
 
Polonia Warszawa II – KSU’09II 3:3
Bramki: Janek Pachuta, Franek Stańczak, Marek Jędrzejewski
 
KSU’11
 
Podopieczni trenerów Kopeckiego i Rotuskiego w niedzielę uczestniczyli w mini turnieju zorganizowanym na Uboczu dla drużyn z Ursynowa z roczników 2010/2011. Nasi zawodnicy wygrali wszystkie spotkania pokazując piękny i kombinacyjny futbol. Cieszymy się, że chłopcy ciągle się rozwijają, a gra w piłkę nożną sprawia im dużo radości.
 
 
Grali: Kuba Gac, Kacper Dzik, Piotrek Wiktorzak, Ignacy Głodek, Filip Stanek, Michał Petrallis, Michał Kęsik, Michał Drzewucki, Piotrek Kuśmierowski
 
KSU’11 – Semp 5:0
Bramki: 3x Michał Drzewucki, Piotrek Kuśmierowski, Michał Kęsik
KSU’11 – Sporting Ursynów 3:2
Bramki: Michał Petrallis, Michał Kęsik, Piotrek Kuśmierowski
KSU’11 – Victorios Ursynów 11:1
Bramki: 4x Piotek Kuśmierowski, 4x Michał Petralis, Michał Drzewucki, Kacper Dzik, Michał Kęsik
 
KSU’14
 
Nasze Żaki wzięły udział w turnieju o Puchar Lwa Lechistanu organizowanym przez nasz Klub Partnerski KS Delta Warszawa. W fazie grupowej wygrywamy dwa mecze, remisujemy dwa i jeden przegrywamy. Daje nam to 3 miejsce w grupie. Niestety tylko dwa pierwsze awansują do drabinki finałowej. Ostatecznie zajmujemy bardzo dobre 5 miejsce w turnieju, tuz za finalistami. Nasi młodzi chłopcy dopierą zbierają turniejowe doświadczenie, dalej ciężko trenjemy a w następnym turnieju walczymy o podium!
 
 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *