Weekend KSU

2021-11-09
KSU’09I
 
Ostatni mecz ligowy kończymy efektownym zwycięstwem. Od pierwszej minuty zdecydowana przewaga naszego zespołu i dobra gra przez całe 60minut. Nie pozwalamy rywalowi na stworzenie żadnej sytuacji i potwierdzamy nasza bardzo dobra grę w defensywie przez całą rundę. Ligę kończymy tylko z jednym remisem i pewnie zajmujemy pierwsze miejsce.
 

 
 
KSU’09I – Juventus 6-0
Bramki: 3x Julek Ślusarczyk, Igor Ziembicki, Tobiasz Gorzkieiwcz, Olek Sochacki
 
KSU’10I
 
Dobrze wyglądamy w tym meczu jednak mimo dużej przewagi optycznej i wielu ilości do strzelenia gola przegrywamy to spotkanie. Pojawiło się sporo błędów w obronie które skrzętnie wykorzystał przeciwnik. Dodatkowo dały o sobie znać braki kadrowe i słabsza dyspozycja strefy obronnej.
Kończymy rundę na ostatnim trzecim stopniu podium. Gratulacje!
 
 
RKS Okęcie – KSU’10I 4:1
Bramka: Miłosz Oniszczuk
 
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – KSU’11
 
W sobotnie południe pojechaliśmy do Grodziska na mecz z tamtejsza Pogonią. Przez większość meczu prowadzimy grę i staramy się grać kombinacyjnie i to Nam wychodzi. Jednak pod bramką brakuje skuteczności i trafiamy w bramkarza albo w poprzeczki bądź słupki. Gratulujemy Pogoni zwycięstwa! Kończymy ligę, ale nie zapadamy w zimowy sen.
 
 
Bramki: 2x Michał Petrallis, Filip Stanek, Antek Szczygieł, Michał Drzewicki
 
KOSA Konstancin – KSU’12
 
Mecz w pierwszych trzech kwartach wyrównany. Obie drużyny stwarzają sobie sytuacje bramkowe i są bliskie strzelenia gola. Niestety w czwartej kwarcie przeciwnik stworzył dużo więcej sytuacji bramkowych z których 3 wykorzystał. Mimo niezłego meczu to przeciwnik cieszy się ze zwycięstwa.
 
Bramki: 2x Kuba Pietrzyk
 
KSU’13 – Jedność Żabieniec
 
Bardzo dobry mecz w wykonaniu naszych Żaków. Od pierwszej do ostatniej minuty panujemy na boisku. Gdybyśmy wykazali się lepszą skutecznością wynik byłby wyższy.
 
 
Bramki: 2x Franek Bończak, Marcel Morawski
 
Football Talents – KSU’2015
 
Niezwykle emocjonujące spotkanie za naszymi Skrzatami. Tym razem rywalizowali z sąsiadami z Imielina – Football Talents. Nasi chłopcy zbierają pierwsze doświadczenie meczowe i czerpią dużo radości z rywalizowania z innymi drużynami. Tym razem przeciwnik okazał się skuteczniejszy i wygrał mecz. Najważniejsze, że wszyscy się dobrze bawili w sobotni poranek!
 
 
Bramki: Teo Miśków, Marcel Błachno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *