Weekend KSU

2021-10-25
KSU’2009/10II
 
Mecz w pierwszej połowie wyrównany. Bramki stracone po błędach Naszej obrony. W drugiej połowie zaczęliśmy grać lepiej zespołowo i oddawaliśmy dużo strzałów na bramkę co zaowocowało wysokim wynikiem końcowym oraz wygranym meczem.
 
 
KSU’09/10II – Wilanowskie Wilki 11:4
Bramki: 5x Dawid Jastrzębski, 4x Rysio Woda,  Miszczak Dawid, Cybulski Krzysztof
 
KSU’10I
 
Wysokie i pewne zwycięstwo nad KS Wilanów. Bardzo dobrą rundę rozgrywa rocznik 2010. Swoją dobrą formę potwierdzamy z kolejnym meczu ligowym. Od pierwszej do ostatniej minuty gramy bardzo pewnie w obronie i pozwalamy przeciwnikowi na zaledwie parę akcji w naszym polu karnym. W formacji ofensywnej koncert zawodników zarówno tych podstawowych jak tych wchodzących z ławki. Jesteśmy zdeterminowani i pazerni na zdobycie gola. Tak Trzymać!
 
 
KSU’10I – KS Wilanów 5:1
Bramki: 2x Janek Pachuta, Michał Petrallis, Antek Szczygieł, Kuba Grodzki
 
 
KSU’11I – AP Green
 
 
Pełna dominacja nad przeciwnikiem. Rywal ograniczał się jedynie do strzałów z dystansu. My gramy mocno fizycznie, szybko piłką i strzelamy efektowne bramki. Brawo chłopcy, brawo Trenerzy!
 
KSU’11II – KS Delta PP
 
Najcięższy mecz na zakończenie w lidze wewnętrznej przyszło Nam zagrać przeciwko Delcie Praga Południe. Przeciwnik bardzo mocny fizycznie ale również drużyna która fajnie potrafi operować piłka co chwilę skutecznie wybijała Nas z rytmu. Jednak świetnie potrafiliśmy przeprowadzać kontrataki i w błyskawicznym tempie przenieść piłką pod bramkę przeciwnika ⚽ Ozdoba spotkania była bramka zdobyta bezpośrednio z rzutu wolnego w ostatniej minucie meczu przez Kamila Michalskiego
 
 
KSU’12I – STF Champion
 
 
Bardzo dobry początek meczu, szybko wychodzimy na wysokie prowadzeni. W drugiej połowie po naszych paru błędach w obronie przeciwnik łapie kontakt. Mimo tego, że nadal staramy się grać piłką i stwarzać akcje zespołowe, popełniamy kolejne błędy w obronie. Bardzo cieszy że gramy na wysokiej intensywności i bardzo ofensywnie. Błędy się zdarzają. Na treningach będziemy je eliminować. Do boju!
 
 
KSU’12II – Wilanowskie Wilki
 
 
Niezły mecz w lidze wewnętrznej. Mimo, że wynik nie jest dla nas korzystny to chłopcy mogą być z siebie dumni. Grali nieustępliwie i do końca. Zabrakło trochę szczęścia i skuteczności.
 
KSU’13I – KOSA Konstancin
 
 
Wysoko wygrywamy z rywalem z Konstancina. W pełni zdominowaliśmy przeciwnika i kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku, obrona gra bezbłędnie a w ataku gramy szybko i widowiskowo. W pełni zasłużone zwycięstwo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *