Weekend KSU

2021-10-11

KSU’09I

Bardzo ważny mecz, pełen emocji rozegrali zawodnicy rocznika 2009. Przeciwnikiem był główny rywal do awansu. Pierwsza część spotkania pod dyktando gości, którzy lepiej operowali piłka i stworzyli dwie okazję z których jedną wykorzystali. Druga połowa to zdecydowanie lepsza gra naszych zawodników. Poprawiliśmy grę w obronie, co przełożyło się na stwarzanie większej ilości sytuacji pod bramką rywala. Dwa razy pokonujemy bramkarza i wychodzimy na upragnione prowadzenie. Rocznik 2009 nie zaznał jeszcze porażki i pewnie prowadzi w rozgrywkach.

KSU’09I – Legia LSS 2-1
Bramki: Sebastian Wąsowski, Olek Sochacki

 

KSU’10I

Słaby mecz w wykonaniu Młodzików. Do gorszej tego dnia dyspozycji kluczowych zawodników doszły problemy kadrowe. Nie byliśmy w stanie konkurować z naszym rywalem. Tym razem przegrywamy natomiast przed nami kolejne mecze i szanse na ligowe punkty.

KSU’10I – Football Talents  0:4

 

KSU’11I

Wspaniały finisz w meczu Orlików. Naszym przeciwnikiem była drużyna FC Lesznowola. Szybko tracimy dwie bramki. Jeszcze przed przerwą łapiemy bramkę kontaktową. Druga połowa to już zupełnie inna gra naszej drużyny. Gramy zdecydowanie szybciej, agresywniej, nasze akcje stwarzają coraz większe zagrożenie pod bramką rywali. Ostatecznie wygrywamy jedną bramką i cieszymy się ze zwycięstwa.

Na listę strzelców wpisali się: 2x Piotrek Kuśmierowski, Antek Szczygieł, Michał Petrallis

KSU’11II

Totalnie dwa oblicza „dwójki” rocznika 2011. W pierwszej połowie wysoko i do zera przegrywamy z KS Delta Górny Mokotów. W drugiej części gry sytuacja się całkowicie zmienia. Nie dość, że udaje nam się wyrównać to jeszcze wychodzimy na jednobramkowe prowadzenie. Gratulujemy chłopcom gry do końca!

Na listę strzelców wpisali się: 2x Kamil Michalski, 2x Janek Józefowicz, 2x Iwo Bagiński

 

KSU’12I

Prawdziwy thriller w wykonaniu naszych Żaków. Pierwsze trzy kwarty to niesamowite emocje, ale brak goli z obu stron. W ostatniej kwarcie worki z bramka mi się rozwiązały. Szczęcie sprzyjało jednak nam. W ostatniej akcji meczu strzelamy bramkę na wagę zwycięstwa. Gratulujemy!

Na listę strzelców wpisali się: 2x Piotrek Kuśmierowski, Stefan Malec

 

KSU’13/14I

Bardzo dobry początek meczu, Marcel Morawski szybko strzela cztery bramki i nic nie zapowiada kłopotów w tym meczu.  W trzeciej kwarcie wynik 5:5. Bardzo nerwowa i agresywna końcówka meczu. Na minutę przed końcem nadal utrzymuje się remis, jednak po raz kolejny w ten weekend dopisuje nam szczęście i strzelamy bramkę na wagę zwycięstwa. Brawo tak trzymać!

Na listę strzelców wpisali się: 6x Marcel Morawski, Janek Walewski, Franek Bończak

 

KSU’13/14II

Słaby początek meczu, KS Delta z Górnego Mokotowa szybko wychodzi na wysokie prowadzenie. Niestety tego dnia nie byliśmy w stanie konkurować z przeciwnikiem. Ostatecznie strzelamy dwie bramki na pocieszenie.

Na listę strzelców wpisali się: Ignacy Zaraś, Alek Blok

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *