Weekend KSU

2021-09-27
KSU’09I
 
Bardzo trudne warunki postawił zespół gospodarzy naszym zawodnikom. Początek spotkania z przewaga naszego zespołu, co przekłada się na szybko strzelona bramkę. Kolejne minuty to gra głównie w środku pola i mało składnych akcji. W kreowaniu sytuacji nie pomagało również bardzo małe boisko. W drugiej części obie drużyny tworzą kilka sytuacji i do 59 minuty wynik był 2-2. Jednak ostatnie minuty należą do naszej drużyny, co chwilę tworzymy sytuacje bramkowe i po jednej z nich decydującą bramkę zdobywa niezawodny Tobiasz Gorzkiewicz.
 
 
Juventus Academy Warszawa – KSU’09I 2:3
Bramki: 2x Tobiasz Gorzkiewicz, Janek Szczeciński
 
KSU’09II

Od pierwszego gwizdka jesteśmy bardzo aktywni na boisku. Wymieniamy dużo podań i oddajemy dużo strzałów na bramkę.
Bardzo dobrze wyglądłay nasze skrzydła, które bardzo często otrzymywały prostopadłe piodania. Przy odrobinie lepszej skuteczności wynik byłby wyższy.
 
 
SEMP – KSU’09II 4:6
Bramki: 4x Stańczak, Marek Jędrzejewski, Igor Ziembicki
 
KSU’10I
 
Koncertowa gra naszych młodzików. Drużyna wygrywa drugi mecz z rzędu i zaczyna coraz lepiej wyglądac na boisku. Chłopcy grają na dużej intensywności i fizyczności gry, biegają dużo więcej niż przeciwnicy i zdecydowanie lepiej operują piłką. Wygrywamy wysoko i zasłużenie. Na duże słowa pochwały zasługuje defensywa, która zagrała na „zero z tyłu”.
 
 
KSU’10I – RKS Okęcie 8:0
Bramki: 2x Kuba Ratajczak, 2x Adam Silniewicz, Antek Szczygieł, Filip Stanek, Antek Jastrzębski, Borys Ziembicki
 
KSU’11
 
II miejsce w turnieju Wyżyny Deyna Cup!
 
Bardzo dobry występ Orlików w turnieju rozgrywanym na naszym domowym boisku przy Małcużyńskiego 4. W turnieju rozgrywanym w systemie ligowym – każdy z każdym – wygrywamy cztery mecze i
jeden przegrywamy z późniejszym triumfatorem drużyną Varsovii. Co ciekawe rywale wyprzedzili nas w stosunku bramek, gdyż obie drużyny miały po 12 pkt. Gramy bardzo fajną i ofensywną piłkę, miłą dla oka i efektowną.
 
 
Ofensywna gra zespołu pomogła naszemu zawodnikowi Piotrkowi Kuśmierowskiemu, zdobyć statuetkę dla najlepszego strzeklca turnieju! Gratulujemy!
 
 
KSU’12II
 
Ogólnie na plus gra do przodu, na minus defensywa i wracanie po stracie pilki. Jesteśmy mało aktywni w odbiorze piłki na połowie przeciwnika. Jak zwykle zawodziło wykończenie. Bramki tracimy po indywidualnych błędach w obronie. Tym razem mimo słabej gry niewiele zabrakło do wygranej.
 
KSU’13/14I
 
Mecz od początku do końcowego gwizdka pod nasze dyktando,
warto pochwalić Marcela Morawskiego który popisał się dwoma pięknymi golami z rzutów wolnych.Cieszy też fakt że nasza drużyna większość sytuacji podbramkowych zamieniała na bramkę.
 
 
KSU’13/14II
 
Niezła gra „dwójki” z zespołem Futgol. Staramy się grać piłką i wymieniać dużo podań. Widać że piłka nam nie przeszkadzała w tym meczu. Niestety bardzo słaba skuteczność nie pozwoliła nam dogonić przeciwnika. Tym razem słabszy wynik.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *