Turnieje Zimowe

2018-10-25

Po ligowych zmaganiach rundy jesiennej  2018, przyszedł czas na okres zimowy, w którym nasi zawodnicy, poza regularnymi treningami w klubie, wezmą udział w wielu turniejach takich jak KS Ursynów Cup, Delta Cup, Halowe Mistrzostwa Warszawy czy Lwy Lechistanu Cup.  

Poniżej przedstawiamy Państwu informacje na temat planowanych przez nas turniejów, wszystkie szczegółowe informacje otrzymają państwo od trenerów prowadzących poszczególne grupy.

TURNIEJ KS URSYNÓW CUP

Nasz Klub organizuje w tym roku trzy duże ogólnopolskie turnieje dla roczników  2009, 2010, 2011.  Każda edycja turniejów organizowanych przez KS Ursynów cieszy się wysokim poziomem sportowym rozgrywek oraz bardzo dobrą i sprawną organizacja i przebiegiem wydarzenia. Miejscem zmagań będzie, tradycyjnie już, Arena Futbolu na ul. Koncertowej 4.

HARMONOGRAM  TURNIEJÓW KS URSYNÓW CUP

 

DELTA CUP

Warszawskie Turnieje Delta Cup to cykl imprez dla klubów, których celem jest podniesienie poziomu sportowego i zapełnienie czasu wolnego zdrową sportową rywalizacją. Nasz Klub będzie reprezentowany przez roczniki 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012. Turnieje tego cyklu będą odbywać się w Centrum Futbolu na Warszawiance przy ul. Piaseczyńskiej 71.

Warszawskie Turnieje Delta Cup to gwarancja gry w „doborowym” towarzystwie. Organizator zapewnia obiekty odpowiednio przygotowane i dające możliwość dobrej i bezpiecznej rywalizacji. 

HARMONOGRAM CYKLU DELTA CUP

 


HALOWE MISTRZOSTWA WARSZAWY

Halowe Mistrzostwa Warszawy organizowane są przez nasz klub wraz z OSiR Miasta Stołecznego Warszawy w Dzielnicy Włochy. Mistrzostwa odbywają się każdego roku w listopadzie i grudniu tak, aby ostatni turniej finałowy był sportowym zakończeniem roku.

Halowe Mistrzostwa Warszawy to otwarta impreza dla klubów z całego kraju. Mistrzostwa składają się z jednej lub dwóch faz eliminacyjnych (Turnieje Kwalifikacyjne i Turnieje Półfinałowe). Zależne jest to od obiektu, na którym rozgrywana jest impreza. Tam gdzie w turniejach może brać jednorazowo więcej zespołów rezygnuje się z fazy półfinałowej. Najpierw w Mistrzostwach uczestniczą zespoły z Warszawy i Mazowsza. Wreszcie w Turnieju Finałowym biorą udział zwycięzcy pierwszych faz i zakwalifikowane drużyny z Polski.

HARMONOGRAM HALOWYCH MISTRZOSTW WARSZAWY


LWY LECHISTANU CUP

Turniej o puchar Lwa Lechistanu to impreza organizowana przez KS Delta Warszawa wraz z Dzielnicą Wilanów m. st. Warszawy. Turniej odbywa się każdego roku na jesieni i jest rozpoczęciem zimowych zmagań halowych w kraju. Lwem Lechistanu nazywany był niegdyś Król Polski Jan III Sobieski, który miał swoja rezydencję zaledwie kilkanaście metrów od miejsca, w którym toczy się nasza rywalizacja. Ten przydomek zyskał dzięki swojej waleczności i odwadze.

Turniej o puchar Lwa Lechistanu to otwarta impreza turniejowa dla klubów z całego kraju. Turniej składa się z fazy eliminacyjnej, w której występują najlepsze drużyny z Warszawy i Mazowsza oraz fazy finałowej, w której uczestniczą najlepsi z turnieju eliminacyjnego i zakwalifikowane drużyny z Polski.

HARMONOGRAM TURNIEJU O PUCHAR LWA LECHISTANU

Informacja o udziale naszych drużyn w innych turniejach będzie uzupełniana na bieżąco.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *