Tabele Ligowe

2020-03-16

Przedstawiamy Państwu Tabele ligowe rundy wiosennej rozgrywek ligowych Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, Warszawskiej Ligi Młodzików organizowanej przez nasz Klub oraz Warszawskiej Lig Żaków oraz Orlików organizowanych przez nasz Klub Partnerski KS Delta Warszawa.
Początek rozgrywek zaplanowano na 4 kwietnia 2020r. W rozgrywkach ligowych wystąpi rekordowe 10 druzyn KSU.

Jednakże w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym na terenie Polski, rozgrywki Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej oraz innych organizacji zostały zawieszone do odwołania.
Będziemy Państwa informowac na bieżąco o wszelkich zmianach i komunikatach związanych ze funkocjonowaniem KS Ursynów.

Rozgrywki MZPN:

III liga F2 Żak grupa 6

1. UKS WILANOWSKIE WILKI
2. UKS G-81 BEMOWO
3. MKS Polonia II W-wa
4. KSU’12
5. BKS ZSP 7 WARSZAWA
6. BE A STAR FOOTBALL ACADEMY II

II liga F1 Żak grupa 3

1. STF CHAMPION
2. PUKS OCHOTA
3. MUKS Kosa Konstancin
4. MKS PIASECZNO
5. KSU’11 I
6. KS Raszyn II

II liga F1 Żak grupa 4

1. MKS Znicz II Pruszków
2. KSU’11 II
3. KS Ursus W-wa
4. KS Przyszłość Włochy
5. KS Błonianka
6. GKS Pogoń Grodzisk Maz.

III liga E2 Orlik grupa 6

1. UKS Rakovia W-wa
2. UKS DERBY 356 WARSZAWA
3. Legia Warszawa S.A.
4. KS WILANÓW
5. KSU’10 I
6. Barca Academy W-wa

III liga E1 Orlik grupa 5

1. UKS Rakovia W-wa
2. UKS BSS IRZYK
3. TS GWARDIA
4. SEMP II Ursynów
5. KSU’09 I
6. Barca Academy II Warszawa

III liga D1 Młodzik grupa 7

1. UKS LESZNOWOLA
2. KS WILANÓW
3. KSU’07/08
4. K.S.ARMADO
5. GLKS Nadarzyn
6. AP WILKI WARSZAWA

Rozgrywki Warszawskiej Ligi Wewnętrznej

Żak F1 – 2011

1. KSU’11 III
2. Be a Star Academy
3. TS Falenica
4. FA Warszawa
5. AP Młode Orły
6. KS Delta Wilanów
7. KS Delta Górny Mokotów
8. KS Delta Praga Południe
9. KS Delta Ochota

Orlik E2 – 2010

1. KSU’10 II
2. KS Wilanów
3. KS Delta Górny Mokotów
4. UKS 141
5. Be a Star Academy
6. UKS Wilanowskie Wilki

Orlik E1 – 2009

1. KSU’09 II
2. KS Wilanów
3. KS Delta Górny Mokotów
4. UKS 141
5. KS Delta Wilanów
6. KS Delta Praga Południe

Młodzik D2 – 2008

1. KSU’08
2. UKS Lesznowola
3. Real Varsovia
4. UKS Zaułek
5. KS Grom Juior
6. Relax Radziwiłłów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *