Mecze Kontrolne

2020-06-18

Bardzo wartościowy sprawdzian zawodników KSU’07/08 I za nami. Mecz z Football Talents dał nam sporo materiału do analizy. Bardzo dobra pierwsza połowa w wykonaniu naszych zawodników, było sporo gry na jeden lub dwa kontakty. Po przerwie więcej czasu na grę dostali zmiennicy. Jedni bardzo dobrze wykorzystali szanse natomiast drudzy muszą mocniej pracować na treningach aby odbudowac formę i stanowić io sile drużyny. Ostatecznie to nasi rywale okazali się o bramkę lepsi.

KSU’07/08 I – Football Talents 2:3 (do przerwy 2:1)
Bramki: Kuba Kępczyński, Maciek Kondraciuk

Pierwszy mecz po dłuższej przerwie za chłopcami z rocznika 2010. W dwumeczu z WAF, 20 zawodników dostało szansę gry. W obu meczach wyraźnie górowaliśmy nad przeciwnikami pokazaliśmy sporo akcji ofensywnych zakończonych strzałami na bramkę. Staraliśmy sie grać z pierwszej piłki i budować akcje złożone z wielu podań. Jednak nie ustrzegliśmy się błędów i straciliśmy kilka bramek. Na dużą pochwałę zasługuje nasz bramkarz Kacper Ratajczak, w wielu sytuacjach ratował nas przed stratą bramki.

KSU’10 I – WAF I 8:3 Bramki: 4x Piotrek Gieracha, 2x Antek Jastrzębski, 2x Kuba Ratajczak

KSU’10 II – WAF II 8:5 Bramki: 4x Adam Rosiak, 2x Michał Kozłowski, 2x Igor Wierzbicki