Olsztyn Sparingi

2021-01-15
Czwartek pod znakiem meczy kontrolnych. Aż 3 druzyny rozegraja dziś spraingi z miejscowymi drużynami. Poniżej prezentujemy materiały wideo z bramkami naszcyh zawodników z każdego meczu.
 
Przeciwnikiem rocznika 2010 był zespół Żuri Olsztyn. Mecz od pierwszego gwizdka prowadzony pod nasze dyktando i to my mieliśmy więcej sytuacji podbramkowych. W przeważającyh fragmenrach meczu w pełni kontrolujemy sytuację na boisku. Rywal gra z kontry i z minutę na minutę się rokręca. Z pięcio bramkową przewagą pojawia się roluźnienie tracimy szybko trzy bramki poprzez proste błędy w obronie. Jednak dziś to było na nas na mało. Wygrywamy w niezłym stylu. Pokazaliśmy dziś, że potrafimy grać i tworzyć sobie sytuacje bramkowe w ataku pozycyjnym.
 

KSU’10 – Żuri Olsztyn 5:3
Bramki: 2x Kuba Ratajczak, 2x Andrzej Piechowicz, Witek Karpiński
 
W następnym meczu rywalizowali chłopcy z rocznika 2007. Od samego początku meczu w pełni kontrolujemy wydarzenia na boisku, cierpliwie budujemy nasze akcje. Staramy się grać z pierwszej piłki. Oddajemy dużo strzałów na bramkę, Ostatecznie udaje nam się strzelić aż 9 bramek i zagrać na zero z tyłu. Mecz wygrany wysoko i w bardzo dobrym stylu.
 

 
KSU’07 – Pisa Barczewo 9:0
Bramki: 2x Oskar Górnik, 2x Kuba Kępczyński, Kuba Kiszakiewicz, Kuba Ciszek, Miłosz Gorzkiewicz, Janek Chaciński, Adam Wielgus
 
W ostatnim  meczu tegio dnia gościliśmy Akademię Piłkarską Sylwestra Czereszewskiego. Na przeciw stanęli nasi chłopcy z rocznika 2009. W pierwszych minutach na „dzień dobry” tracimy bramkę, która zadziałała na nas bardzo mobilizująco. Przejmujemy inicjatywę w spotkaniu i do ostatniego gwizdka jej nie oddajemy. Bardzo dobrze wyglądamy w ataku pozycyjnym i skutecznie punktujemy rywala. Na wyróżnienie zasługuje Tobiasz Gorzkiewcz, strzelec 5 bramek. Ostatecznie odnosimy wysokie i efektowne zwycięstwo.
 

 
 
KSU’09 – AP Sylwestra Czereszewskiego 8:1
Bramki: 5x Tobiasz Gorzkiewicz, Kuba Łuba, Olek Sochacki, Janek Szczeciński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *