Nasi na Delcie

2019-03-04

Błyskawicznie minął nam luty, a więc kolejny miesiąc owocnej współpracy z naszym klubem partnerskim K.S. Delta Warszawa. Mimo, że bardzo krótki, luty obfitował w wiele treningów i piłkarskich emocji. W minionym miesiącu grupa wyznaczonych chłopców z naszego klubu uczestniczyła w treningach indywidualnych z zespołami Delty. Doskonale radzili sobie też zawodnicy, którzy zostali od nas trwale transferowani. Dziękujemy naszym partnerom za minione tygodnie i obiecujemy dalej ciężko pracować, aby kolejni chłopcy mogli rozwijać się w stronę zawodowstwa.

Luty 2019 udział czasowy w barwach K.S. Delta Warszawa:

Jan Żmuda (2009) – Janek wziął udział w sparingu z Ząbkovią Ząbki, w którym zdobył 4 bramki i zaliczył kilka asyst. Gratulujemy kolejnego dobrego występu.

Luty 2019 zawodnicy trwale transferowani do K.S. Delta Warszawa:

Bartosz Pawlak (2004) – Bartek w minionym miesiącu zaliczył udane występy w sparingach z Talentem Białystok, Wisłą Kraków, Motorem Lublin, Wisłą Puławy oraz Lewartem Lubartów. Na uwagę zasługuje zwłaszcza mecz z krakowską Wisłą wygrany przez Deltę 2:1.

Ernest Ekiert (2005) – Ernest wystąpił w sparingu rocznika 2005 z STF Champion, w którym to zdobył bramkę. Jako wyróżnienie potraktować należy występy Ernesta w drużynie 2004II prowadzonej przez Trenera Macieja Sygę. Ernest wziął udział w kilku sparingach tego zespołu i zaprezentował się z dobrej strony.

Jakub Matusiak (2005) – Tym razem ze względu na kontuzję Kuba nie wziął udziału w żadnym meczu, stanowi on jednak ważny punkt drużyny 2005.

Karol Szatkowski (2005) – Karol zaliczył udany występ w meczu z STF Champion, dostał również szansę występu w drużynie 2004II w meczu z Lewartem Lubartów.

Mariusz Trepka (2005) – Mariusz zaliczył w lutym występ w meczu z STF Champion, za który zebrał pozytywne recenzje od Trenera.

Artur Szmyt (2010) – Artur ma za sobą kolejny niezwykle udany miesiąc. Wziął udział w kilku sparingach drużyny 2010, lecz największym sukcesem było zwycięstwo w turnieju organizowanym przez UKS TKM Kąty.

Na bazie współpracy z K.S. Delta Warszawa nasze zespoły uczestniczą we wszystkich organizowanych przez ten klub turniejach. W lutym z dobrej strony zaprezentowały się nasze drużyny roczników 2007 oraz 2010, które zajęły 9 miejsca w Delta Cup. Nasi chłopcy wzięli również udział w MINI EURO, a więc festiwalu gier dla chłopców z rocznika 2013. Zabawy oraz piłkarskich emocji nie brakowało. Warto też dodać, że zespoły K.S. Delta uczestniczyły w organizowanych przez nas turniejach. Roczniki 2009 oraz 2011 nie pozostawiły złudzeń rywalom zdecydowanie wygrywając obie imprezy. Gratulujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *