Nasi na Delcie

2019-09-03

Za nami okres wakacyjny, a więc kolejne udane miesiące współpracy z naszymi partnerami z K.S. Delta Warszawa. W ostatnich tygodniach nasi chłopcy trwale transferowani do klubu z Sadyby zaprezentowali się ze znakomitej strony w rozgrywkach ligowych oraz meczach kontrolnych. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i obiecujemy dalej ciężko pracować na wspólny sukces.

lipiec/sierpień – 2019 zawodnicy trwale transferowani do K.S. Delta Warszawa:

Pawlak Bartosz (2004) – Bartosz wziął udział w Piłkarskim Obozie Szkoleniowym w Niechorzu, a także wraz ze swoją drużyną 2004 rozegrał trzy kolejki Ekstraligi Juniorów Młodszych. Był on pewnym punktem zespołu i przyczynił się do udanego startu rozgrywek.

Ekiert Ernest (2005) – Ernest wziął udział w Piłkarskim Obozie Szkoleniowym w Niechorzu. Wraz z drużyną solidnie przygotowywał się do startu rozgrywek ligowych. W pierwszej kolejce zespół 2005 otrzymał walkower 3:0 za mecz z FCG Playmaker. Przeciwnicy nie stawili się na meczu.

Matusiak Jakub (2005) –  Jakub wziął udział w Piłkarskim Obozie Szkoleniowym w Niechorzu, w czasie którego jego zespół 2005 rozegrał kilka meczów kontrolnych. Trener Jan Klechniowski był zadowolony z jego postawy, gdyż Jakub był pewnym punktem w linii ataku. Wraz z drużyną ma też za sobą start rozgrywek ligowych. W pierwszej kolejce zespół 2005 otrzymał walkower 3:0 za mecz z FCG Playmaker. Przeciwnicy nie stawili się na meczu.

Szatkowski Karol (2005) – Karol wziął udział w Piłkarskim Obozie Szkoleniowym w Niechorzu. Wraz z drużyną ma też za sobą start rozgrywek ligowych. W pierwszej kolejce zespół 2005 otrzymał walkower 3:0 za mecz z FCG Playmaker. Przeciwnicy nie stawili się na meczu.

Trepka Mariusz (2005) – Mariusz wziął udział w Piłkarskim Obozie Szkoleniowym w Niechorzu. Wraz z drużyną ma też za sobą start rozgrywek ligowych. W pierwszej kolejce zespół 2005 otrzymał walkower 3:0 za mecz z FCG Playmaker. Przeciwnicy nie stawili się na meczu.

Żmuda Jan (2009) – Janek ma za sobą udany okres. Wziął udział w Piłkarskim Obozie Szkoleniowym w Niechorzu, a także Zgrupowaniu Szkoleniowym w Brześciu na Białorusi. Był on pewnym punktem zespołu w rozegranych meczach kontrolnych. Dodatkowo Janek wraz z drużyną wziął udział w Turnieju MOSiR Cup w Mińsku Mazowieckim, w którym to zespół 2009 zajął wysokie 4 miejsce.

Szmyt Artur (2010) – Artur ma za sobą udział w Zgrupowaniu Szkoleniowym w Częstochowie. W rozegranych meczach kontrolnych z GKS-em Tychy oraz Rakowem Częstochowa był pewnym punktem zespołu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *