Nasi na Delcie

2019-07-11

Za nami kolejny bardzo udany miesiąc współpracy z naszymi partnerami z K.S. Delta Warszawa. Jak zwykle okres ten był bardzo ciekawy. W ostatnich tygodniach grupa wyznaczonych chłopców z naszego klubu uczestniczyła w treningach indywidualnych z zespołami Delty. Doskonale radzili sobie również zawodnicy, którzy zostali od nas trwale transferowani. Dziękujemy za zaufanie i obiecujemy dalej solidnie pracować.

Czerwiec 2019 – zawodnicy trwale transferowani do K.S. Delta Warszawa:

Pawlak Bartosz (2004) –  Bartek był pewnym punktem drużyny 2004 w ostatnim meczu CLJ z Escolą Varsovia oraz w sparingu z Piastem Gliwice.

Ekiert Ernest (2005) – Ernest zagrał w trzech meczach ligowych drużyny 2005 i pokazał się w nich z bardzo dobrej strony.

Matusiak Jakub (2005) –  Kuba wystąpił w trzech ligowych meczach drużyny 2005, w których zdobył aż pięć goli.

Szatkowski Karol (2005) – Karol ma za sobą udany miesiąc. Wystąpił w trzech ligowych meczach drużyny 2005, w których zdobył trzy bramki.

Trepka Mariusz (2005) – Z uwagi na kontuzję Mariusz nie brał udziału w meczach ligowych. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Żmuda Jan (2009) – Janek wystąpił w ostatnich ligowych meczach drużyny 2009 i był pewnym punktem zespołu.

Szmyt Artur (2010) – Artur ma za sobą kilka udanych meczów ligowych w drużynach 2010 oraz 2009 II. Wziął również udział w Piłkarskim Obozie Przygotowawczym w Niechorzu.

Na bazie współpracy z K.S. Delta Warszawa nasze zespoły uczestniczą we wszystkich organizowanych przez ten klub turniejach. W czerwcu nasi chłopcy wzięli udział w Mini EURO, a więc festiwalu gier dla chłopców z rocznika 2013. Zabawy oraz piłkarskich emocji nie brakowało.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *