Nasi na Delcie

2019-06-12

Za nami kolejny miesiąc współpracy z naszymi partnerami z K.S. Delta Warszawa. Jak zwykle okres ten był bardzo ciekawy i ekscytujący. W ostatnich tygodniach grupa wyznaczonych chłopców z naszego klubu uczestniczyła w treningach indywidualnych z zespołami Delty. Doskonale radzili sobie również zawodnicy, którzy zostali od nas trwale transferowani. Warto dodać, że Szymon Chrobak z rocznika 2009 na zaproszenie naszych partnerów wziął udział w Zgrupowaniu Szkoleniowym w Aachen w Niemczech. Dziękujemy za zaufanie i obiecujemy dalej solidnie pracować.

Maj 2019 – Udział czasowy w barwach K.S. Delta Warszawa:

Chrobak Szymon (2009) – Szymon uczestniczył w Zgrupowaniu Szkoleniowym w Aachen w Niemczech i zaprezentował wysokie umiejętności bramkarskie.

Maj 2019 – zawodnicy trwale transferowani do K.S. Delta Warszawa:

Pawlak Bartosz (2004) –  Bartek zaliczył kolejne występy w barwach drużyny 2004 w Centralnej Lidze Trampkarzy.

Ekiert Ernest (2005) – Ernest zaliczył dwa występy ligowe w barwach drużyny 2005 i był pewnym punktem bloku defensywnego.

Matusiak Jakub (2005) –  Jakub wystąpił w czterech meczach ligowych drużyny 2005 i zdobył w nich aż cztery bramki.

Szatkowski Karol (2005) – Karol zaliczył kolejne występy ligowe w barwach drużyny 2005 i zdobył w nich dwa gole.

Trepka Mariusz (2005) – Mariusz ma za sobą cztery ligowe mecze, w których był jednym z najjaśniejszych punktów drużyny 2005.

Żmuda Jan (2009) – Janek wziął udział w Zgrupowaniu Szkoleniowym w Aachen w Niemczech. Zaliczył też kilka ligowych występów, a w spotkaniu z KS Drukarz Warszawa zdobył aż cztery bramki.

Szmyt Artur (2010) – Artur wziął udział w Zgrupowaniu Szkoleniowym we Lwowie na Ukrainie. Zaliczył też kilka występów ligowych w barwach drużyny 2010 i zaprezentował się bardzo dobrze.

Na bazie współpracy z K.S. Delta Warszawa nasze zespoły uczestniczą we wszystkich organizowanych przez ten klub turniejach. W maju nasi chłopcy wzięli udział w Mini EURO, a więc festiwalu gier dla chłopców z rocznika 2013. Zabawy oraz piłkarskich emocji nie brakowało.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *