Nasi na Delcie

2019-04-03

Za nami kolejny miesiąc współpracy z naszymi partnerami z K.S. Delta Warszawa. Jak zwykle okres ten był niezwykle ekscytujący. Nasza drużyna rocznika 2007 rozegrała grę wewnętrzną z Diabełkami, a kilku naszych zawodników otrzymało zaproszenie na kolejne zajęcia. W ostatnich tygodniach grupa wyznaczonych chłopców z naszego klubu uczestniczyła też w treningach indywidualnych z zespołami Delty. Doskonale radzili sobie również zawodnicy, którzy zostali od nas trwale transferowani. Warto tutaj wspomnieć o kolejnym udanym ruchu na linii KS Ursynów – K.S. Delta Warszawa. Od kwietnia barwy Diabełków na stałe reprezentował będzie Jan Żmuda z rocznika 2009. Gratulujemy Jankowi i dziękujemy naszym partnerom za zaufanie.

marzec 2019 zawodnicy trwale transferowani do K.S. Delta Warszawa:        

Pawlak Bartosz (2004) – Bartek wraz ze swoją drużyną ma za sobą debiut w rozgrywkach Centralnej Ligi Trampkarzy. W każdym meczu był on ważnym punktem zespołu i walnie przyczynił się do zwycięstw nad Legią Warszawa oraz GKS Bełchatów.

Ekiert Ernest (2005) – Ernest zaliczył w minionym miesiącu występ w wygranym spotkaniu ligowym drużyny 2005 z KS Jeziorka MKP Prażmów, w którym to zdobył dwa gole, a także dostał szansę w meczu sparingowym drużyny 2004II.

Matusiak Jakub (2005) – Kuba ma za sobą wyśmienity miesiąc. W dwóch meczach ligowych drużyny 2005 upolował on aż siedem bramek.

Szatkowski Karol (2005) – Karol zaliczył dwa ligowe występy w barwach drużyny 2005, w których zdobył trzy gole.

Trepka Mariusz (2005) –  Mariusz ma za sobą dwa ligowe występy w barwach drużyny 2005. Co ciekawe, w jednych z nich popularny Mario zdobył bramkę, mimo iż na co dzień występuje na pozycji bramkarza.

Żmuda Jan (2009) – Janek ma za sobą bardzo udany miesiąc. Wziął udział w kilku sparingach, w których wielokrotnie pokonywał bramkarza rywali. Cieszymy się, że Janek z miejsca stał się ważną postacią drużyny 2009 w K.S. Delta Warszawa.

Szmyt Artur (2010) – Artur zaliczył kilka bardzo pozytywnych występów, a także dopisał na swe konto kolejny turniejowy sukces, gdyż jego drużyna zwyciężyła mocno obsadzony Delta Cup. Gratulujemy!

Na bazie współpracy z K.S. Delta Warszawa nasze zespoły uczestniczą we wszystkich organizowanych przez ten klub turniejach. W marcu z dobrej strony zaprezentowały się nasze drużyny z roczników 2009, 2010 oraz 2011. Nasi chłopcy wzięli również udział w MINI EURO, a więc festiwalu gier dla chłopców z rocznika 2013. Zabawy oraz piłkarskich emocji nie brakowało.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *