Licheń Zakończenie

2022-08-29

Wszystko co dobre szybko się kończy. Już jutro wracamy do Warszawy. Zostawiamy Wielkopolskę zmęczeni ale pełni radości i poczucia dobrze wykonanej przez wszystkich pracy. Był to intensywny okres dla zawodników jednak bardzo dobrze przygotowaliśmy się do nadchodzącego sezonu, co było widać w meczach kontrolnych. Warunki treningowe mieliśmy doskonale, hotel oferował nam pełną gamę dodatkowych gier i atrakcji takich jak basen, kręgielnia, pingpong czy sale konferencyjne z możliwością oglądania filmów oraz grania w FIFĘ.

Dziś wieczorem uroczyście zamknęliśmy zgrupowanie. W auli konferencyjnej sztab trenerski podsumował nasz tygodniowy pobyt w Licheniu oraz wręczył nagrody i wyróżnienia.

Pragniemy nadmienić, że był to rekordowy, jeżeli chodzi o liczbę zawodników i trenerów, obóz jaki był organizowany przez KS Ursynów Warszawa. Była nas okrągła 💯 Dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzacie. Jest to dla nas silny bodziec do dalszej pracy i rozwoju.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom i ich rodzicom oraz opiekunom za udział w Zgrupowaniu, trenerom za pełną pasji profesjonalną pracę wykonaną przez ostatni tydzień. Dziękujemy także obsłudze Hotel Atut oraz PSG Professional Sport Group za bardzo dobre przyjęcie nas w Licheniu.

Zarząd
Klub Sportowy
Ursynów Warszawa

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *