Licheń Dzień II

2023-08-24
Po porannym treningu na naszych Trampkarzy i Młodzików czekała niespodzianka. Jak doskonale wiemy każda dyscyplina wymaga od sportowców, poza przygotowaniem fizycznym, odpowiedniej pracy nad aspektem mentalnym. Nasi zawodnicy mieli dziś okazję wziąć udział w zajęciach, które w bardzo fajny sposób przygotowały ich mentalnie do ciężkiej pracy na zgrupowaniu oraz przede wszystkim zintegrowały i pozwoliły jeszcze lepiej się poznać.
 
Bardzo dziękujemy Pani Monice i Pani Małgosi z Instytut Rozwoju Osobistego MGM za bardzo interesujące i inspirujące zajęcia oraz duży wkład w rozwój aspektu mentalnego naszych zawodników.
 
 
 
 
Poniedziałek, poza porannymi zajęciami treningu mentalnego, o których informowaliśmy wcześniej, stał pod znakiem meczów kontrolnych.
Tramkparze zmierzyli się MKS Dąb Dębno natomiast pozostałe drużyny grały z rówieśnikami z Grochovia Warszawa. Dziękujemy przeciwnikom za zdrową sportową rywalizację!
 
Poza, doskonałą infrastrukturą piłkarską, w Hotel Atut dysponujemy takimi atrakcjami jak kryty basen, siłownia, kręgielnia, bilard czy różne sale dydaktyczne.
 
A jutro…. kolejna niespodzianka dla naszych uczestników:)
 

 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *