KS Ursynów CUP

W niedzielę 9 grudnia Nasz Klub był organizatorem turnieju o Puchar KS Ursynów.  Miejsce zmagań zawodników, tradycyjnie już, była Arena Futbolu przy ul. Koncertowej 4. Imprezę zaplanowano na 8 zespołów które były podzielone na dwie grupy. Po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy awansowały do półfinału, a drużyny które  zajęły lokaty 3 i 4,Read More

W niedzielę 9 grudnia Nasz Klub był organizatorem turnieju o Puchar KS Ursynów.  Miejsce zmagań zawodników, tradycyjnie już, była Arena Futbolu przy ul. Koncertowej 4. Imprezę zaplanowano na 8 zespołów które były podzielone na dwie grupy. Po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy awansowały do półfinału, a drużyny które  zajęły lokaty 3 i 4, zagrały w meczach o dalsze miejsca w stawce.

Od pierwszego gwizdka turniej stał na wysokim poziomie, wszystkie mecze były grane w bardzo szybkim tempie. Dzięki jednoczesnemu graniu na dwóch sektorach wszystko przebiegało bardzo płynnie.

Faza finałowa została zdominowana przez dwie drużyny KS Delta z którymi dzielnie walczyły KS Błonianka oraz „Jedynka” KS Ursynów. Nasi zawodnicy którzy zostawili bardzo dużo zdrowia i serca na boisku zakończyli turniej na czwartym miejscu.