KOMUNIKAT KLUBU

2022-03-15
 
 
Szanowni Państwo w związku z zaistniałą sytuację humanitarną, setkami tysięcy uchodźców – kobiet, dzieci i starców, Klub podjął, jednomyślną decyzją Zarządu. o wprowadzeniu poniższych działań:
 
⚽️ w pełni darmowe zajęcia z piłki nożnej dla dzieci z Ukrainy – chłopców i dziewczynek oraz zaopatrzenie każdego tego dziecka w niezbędny klubowy sprzęt treningowy.
 
⚽️ zaopatrzymy w artykuły pierwszej potrzeby ogniska domowe, w których te dzieci znalazły drugi DOM na terenie Ursynowa i okolic
 
⚽️ Klub przeznaczy środki finansowe na zakup artykułów pierwszej potrzeby (art higieniczne, pożywienie oraz inne wskazane przez www.pah.org.pl najpotrzebniejsze rzeczy) które zostaną przekazane Polskiej Akcji Humanitarnej.
 
Ponadto Zarząd, w rozmowie z Wydziałem Sportu Dzielnicy Ursynów Urząd Dzielnicy Ursynów , zadeklarował pełną pomoc w każdej sprawie, w której będziemy zdolni pomóc w kwestiach rodzin z Ukrainy.
 
Szanowni Rodzice, Zawodnicy i Sympatycy KS Ursynów, Szanowni Państwo, jak wszyscy wiemy sytuacja uchodźców wojennych wymaga naszego wspólnego zaangażowania. Bardzo prosimy o udostępnienie i rozesłanie tego posta dalej. Niech dotrze do wszystkich dzieci z Ukrainy, które zostaną naszymi ursynowskimi sąsiadami.
 
Niestety nie możemy chwycić za broń i opatrywać ran w miastach Ukrainy. Ale możemy zrobić wiele tutaj na miejscu w Polsce.
 
Zarząd KS Ursynów
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *