KMM 2015

2024-05-20

Z dumą informujemy, że nasz pierwszy zespół 2015 zajął II miejsce w Klubowych Mistrzostwach Mazowsza, co dało nam awans do finałowego turnieju kolejnej edycji. Wygrana cieszy tym bardziej, że zdobyliśmy także dwie nagrody indywidualne: Wiktor Brzostek został królem strzelców, a Teo Miśków otrzymał tytuł zawodnika turnieju. Dodatkowo Marcel Błachno został wyróżniony, trafiając do drużyny turnieju.

Nasze osiągnięcia to rezultat ciężkiej pracy i determinacji zawodników, którzy grali do ostatnich sił, walcząc o każdą piłkę. Warto wspomnieć iż w całym turnieju straciliśmy tylko jedną bramkę. To ona przesądziła o naszym finałowym miejscu.

Trener i drużyna wracają do domu w dobrych nastrojach.
Nagrody i postawa naszych zawodników są dla nas ogromnym powodem do dumy. Turniej pokazał, że potrafimy rywalizować na najwyższym poziomie, a zdobyte doświadczenie będzie procentować w przyszłości.

Brawo dla całej drużyny za zaangażowanie i wspaniałą grę! Teraz czas na krótką przerwę, po której wrócimy do treningów z nową energią, gotowi na kolejne wyzwania.

Brawo Trener, brawo drużyna!

Wystapili: Adam Paszulka, Marcel Błachno, Teo Miśków, Wiktor Brzostek, Franek Grabowski, Leon Leszczyński, Mikołaj Pilecki, Wojtek Strzala

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *