I Cztery Pory Roku

2021-11-15
„Cztery Pory Roku” edycja jesień 2021
 
Za nami pierwsza edycja piłkarskiego turnieju „Cztery pory roku”. Tą cykliczną imprezę, którą organizowaliśmy wspólnie z Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji, zainaugurowali zawodnicy z rocznika 2013.
W turnieju wzieło udział osiem zespółow, podzielonych na dwie grupy, z których wyłoniono drabinkę A oraz B. Wszystkie mecze dostarczyły wielu emocji i prezentowały wysoki poziom piłkarski.
 
MIejscem zmagań była Arena Ursynów – nowoczesna hala widowiskowa spełniająca topowe wymagania co do organizacji imprez sportowych. Na jednym sektorze zawodnicy mogli zagrać w piłkarzyki lub ping-ponga natomiast rodzice i kibice w mogli oglądać mecze na trybunach w komfortowych warunkach.
 
Nasze zespoły zajęły III i V miejsce w turnieju, dodatkowo nasz zawodnik Marcel Morawski został najlepszym strzelcem turnieju. Gratulujemy!
 
Klasyfikacja końcowa:
1. UKS Wilanowskie Wilki
2. K.S. Delta Warszawa I
3. KS Ursynów Warszawa I
4. Szkoła Techniki Futbolu ,,Champion”
5. KS Ursynów Warszawa II
6. K.S. Delta Warszawa II
7. Znicz Pruszków II
8. Akademia Piłkarska Wilki Warszawa
 
Król Strzelców – Marcel Morawski (KSU I)
Najlepszy Zawodnik – Konstantin Juszkowisk (KS Delta I)
Najelpszy Bramkarz – Piotr Jędryszak (Wilanowskie Wilki)
 
Nasz Klub Reprezestowali:
KS Ursynów I: Wojtek Grys, Bartek Łuba, Janek Walewski, Marcel Morawski, Ignacy Zaraś, Franek Bończak
KS Ursynów II: Olek Zemlik, Krzyś Kowalski, Igor Staszewski, Filip Wojcieszek, Kacper Krygier, Tomek Załuski, Miłosz Gromek
 
Wielkie podziękowania dla CSE Garage – Centrum Serwisowe Eternis za ufundowanie nagród, pucharów, statuetek i medali dla naszych młodych sportowców. Dziękujemy!
 
Dziękujemy także Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji za wzorową współpracę przy przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy. Po raz kolejny odnosimy sukces organizacyjny. Dziękujemy!
 
 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *