FA – KSU’14/15 Zaruby

2023-04-28

Dominacja naszego zespołu była widoczna od samego początku – utrzymanie się się przy piłce, swobodna gra w ataku z wymiennością pozycji i duża ilość strzałów – zarówno zza szesnastki jak i z pola karnego. Potrafiliśmy prowadzić nawet 8:1, lecz ostatnia kwarta zdecydowanie należała do gospodarzy. Potrafili 4-krotnie wpakować piłkę do naszej bramki w zaledwie 7 minut, kiedy my nie potrafiliśmy strzelić nawet 1 bramki. Całe szczęście, duża przewaga bramkowa, wypracowana w pierwszych dwóch kwartach, pozwoliła nam zwycięsko wyjść z tej potyczki. Dobrze rozpoczęte spotkanie, ale musimy popracować nad utrzymaniem formacji w końcowych częściach spotkania, aby bezpiecznie,bez strat dowozić wynik do końca – bez takich szybkich strat bramkowych jak w tym meczu.

FA Warszawa – KSU’14/15 Zaruby  17:9
Bramki: 4x Leon Wiśniewski-Starzyński, 4x Bartek Wieczorek, 3x Julek Sobański-Cichoń, 3x Julek Wągrowski, 2x Kuba Kucharski, Nikodem Różyc

W meczu wystąpili: Bartek Wieczorek, Kuba Kucharski, Julek Sobański-Cichoń, Łukasz Drużcz, Nikodem Różyc, Leon Wiśniewski-Starzyński, Julek Wągrowski