Champion-KSU’13/14

2022-09-05

Wspaniałe widowisko w wykonaniu Orlików z KSU’13/14 w swoim debiutanckim ligowym meczu w systemie 7×7. Spotkanie rozgrywane na ciężkim terenie z STF Champion. W pierwszej i drugiej kwarcie ewidentnie naturalna wysoka trawa utrudnia nam rozgrywanie piłki, co skrzętnie wykorzystuje przeciwnik i wychodzi na prowadzenie. Druga połowa to już zupełnie inna gra naszego zespołu. Przyspieszamy tempo gry i wykorzystujemy swoje sytuacje co pozwala nam wyjść na wysokie prowadzenie. W ostatnie kwarcie gramy ostrożniej, pilnujemy sytuacji na boisku co pozwala nam wywieźć komplet punktów z bardzo ciężkiego terenu. Z bardzo dobrej strony pokazali się debiutujący w zespole Filip Schabowski i Janek Włodarski.  Gratulacje!

STF Champion – KSU’13/14 6:8
Bramki: 2x Filip Schabowski, 2x Marcel Morawski, Miłosz Gromek, Adam Gołębiowski, Janek Włodarski, sam.

W meczu wystąpili: Wojtek Grys, Adam Gołębiowski, Krzyś Kowalski, Miłosz Gromek, Bartek Łuba, Janek Włodarski, Kacper Krygier, Marcel Morawski, Janek Walewski, Filip Schabowski