Mecze Ligowe

2023-04-07

W tygodniu rozegraliśmy dwa mecze ligowe MZPN. W poniedziałek grały Młodziki z KSU’11/12II natomiast w czwartek Orliki z KSU’13/14I. Zapraszamy do lektury!

KSU’11/12II

W poniedziałkowy wieczór zagraliśmy pierwszy mecz ligowy w rundzie wiosennej. Dla większości chłopcow był to ligowy debiut w formule dziewięcioosobowej. Nasi piłkarze pokazali się z dobrej strony i przez wiekszość meczu przeważali. Cieszy fakt, że potrafiliśmy konstruować ciekawe akcje i szybko przenosić sie z piłka pod bramkę rywala.

KSU 11/12 – KS Warszawiak 6:2
Bramki: 2x Maciek Wieczorkowski, 2x Kuba Młynik, Kuba Pietrzyk Piotr Smala

Wystapili: Piotr Świąder, Leon Siwicki, Eryk Sokołowski, Kuba Młynik, Kuba Pietrzyk, Maciek Wieczorkowski, Tomek Kolanek, Kuba Gac, Tytus Rubczyński, Piotr Smala, Mikołaj Marra-Borkowski, Kajtek Pietrzak, Łukasz Schulz, Wojtek Łuczak

 

KSU’13/14I

W czwartek w ramach ligi MZPN zagraliśmy na wyjeździe z drużyną STF Champion. W meczu od samego początku było widać nasza przewagę na boisku, cała drużyna świetnie gra pressingiem lecz nie potrafimy wykorzystać naszych sytuacji. W dalszych kwartach mecz robi się wyrównany ale to nasz przeciwnik niestety bezwględnie wykorzystuje nasze błędy i to STF Champion odskakuje na wynik 4:1. Nasi zawodnicy nie spuścili głowy i grali do końca co pokazało, że im się to opłaciło. Najpierw Franek Bończak wykorzystuje błąd w obronie przeciwnika dając nam remis a tuż przed końcem bohaterem spotkania zostanie Marcel Morawski który popisał się świetnym uderzeniem z przed pola karnego.

STF Champion – KSU’13/14I  4:5
Bramki: 2x Franek Bończak, Bartek Łuba, Kacper Krygier, Marcel Morawski

W meczu wytąpili: Wojtek Grys, Kajtek Borkowski, Adam Gołębiowski, Bartek Łuba, Marcel Morawski, Kacper Ereminowicz, Miłosz Gromek, Janek Walewski, Franek Bończak, Kacper Krygier

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *