KSU’09 – Barca

2022-04-12
W poniedziałkowy wieczór podopieczni trenera Huberta zainaugurowali rozgrywki II ligi. Nasz zespół w tym spotkaniu zaprezentował dwa oblicza. Pierwsza połowa bardzo dobra w naszym wykonaniu, duże zaangażowanie, tworzenie sytuacji bramkowych i prowadzenie 1-0 po 30minutach.
Druga część zupełnie inna, oddanie pola gry rywalowi, mało kreowanych sytuacji i brak pomysłu na wysoki pressing przeciwnika, co niestety kończy się stratą dwóch bramek w końcówce spotkania. Jednak mimo dużych braków kadrowych możemy po części być zadowoleni, wiemy nad czym musimy pracować i czekamy na efekty.

KSU’09 – Barca Academy 1:2
Bramka: Olek Sochacki

W meczu wystapili: Szymon Chrobak, Sebastian Wąsowski, Rysio Woda, Antek Zając, Olek Sochacki, Kacper Koper, Staś Idzikowski, Julek Ślusarczyk, Igor Ziembicki, Czarek Żórawski, Makar