Weekend KSU

2021-10-18
KSU’09I
 
Zwycięstwo, które daje nam awans już dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek. Jednak sam mecz nie był najlepszy w naszym wykonaniu, dużo niedokładności i mało sytuacji bramkowych. Na pochwale zasługuje na pewno gra defensywna, ponieważ straciliśmy tylko 4 bramki we wszystkich meczach. Cieszymy się z awansu, ale już wiemy, ile czeka nas jeszcze pracy, aby rywalizować z najlepszymi.
 
SEMP – KSU’09 0:2
Bramki: Tobiasz Gorzkiewicz, Olek Sochacki
 
KSU’10
 
Pewne i wysokie zwycięstwo podopiecznych trenera Maćka Pyrki. W wyjazdowym meczu z FC Puma nie dajemy szans rywalowi. Przy lepszym zachowaniu w sytuacjach podbramkowych moglibyśmy się cieszyć z wyższego wyniku.
 
FC Puma – KSU’10I 0:4
Bramki: 2x Adam Silniewicz, Janek Pachuta, Antek Jastrzębski
 
KSU’11II
 
Ciekawy mecz stworzyliśmy razem z chłopcami z Delty z Wilanowa. Piłka wędrowała od jednej bramki do drugiej, akcje konstruowane przez piłkarzy, którzy byli na boisku stały na naprawdę dobrym poziomie. Cieszymy się ze zwycięstwa i pozdrawiamy kolegów z Delty!
 
KSU’11III
 
Początek meczu z Piastem Piastów bardzo wyrównany, ale już po 10 minutach KSU włączyło kolejny bieg i chłopcy nakręcali akcja za akcja! Wysokie zwycięstwo cieszy, ale najważniejsze jest ze zrobiliśmy to w świetnym stylu. Gratulacje dla całej drużyny!
 
KSU’12I
 
Mimo porażki z KS Delta II nasza drużyna zagrała solidne spotkanie tworząc wiele sytuacji podbramkowych. Szkoda jedynie, że nie udało się wykorzystać paru z nich. Przegrywamy mecz, lecz niedosyt pozostaje, gdyż remis był w naszym zasięgu.
 
KSU’12II
 
Wysokie i w pełni zasłużone zwycięstwo „dwójki”. W meczu z lokalnym rywalem WAFem, od pierwszego do ostatniego gwizdka w pełni kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku i dominujemy nad przeciwnikiem co dokumentujemy strzelanymi golami.
 
 
KSU’13/14I
 
Trudny mecz na ciężkim terenie w Złotokłosie z miejscową Perłą. Po mimo braków kadrowych prowadzimy grę od początku do końca tworząc wiele akcji złożonych z wielu podań zakończonych strzałem na bramkę rywala. Wygrywamy zasłużenie i potwierdzamy dobrą formę drużyny!
 
 
KSU’13/14II
 
Wysokie i efektowne zwycięstwo w meczu derbowym z WAFem. Pełną dominację potwierdzamy strzelonymi golami. Bardzo cieszy u chłopców radość z gry, fajna ofensywna piłka i wiele oddanych strzałów na bramkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *